مسترکار - دنیای خودرو
سازمان هواشناسی هشدار داد

افزایش آلودگی هوای تهران و کرج

افزایش آلودگی هوای تهران و کرج مستر کار: سازمان هواشناسی کشور با هشدار نسبت به پایداری جو همراه با افزایش غلظت آلاینده های جوی از امروز (9 دی ماه) در تهران و کرج، کاهش تردد خودرو ها و پرهیز از تردد غیرضروری را سفارش کرد.به گزارش مستر کار به نقل از ایسنا، سازمان هواشناسی کشور با صدور هشدار آلودگی سطح نارنجی و با اشاره به پایداری جو همراه با افزایش غلظت آلاینده های جوی از روز جمعه (۹ دی ماه) تا روز یک شنبه (۱۱ دی ماه) از سکون هوا و کاهش کیفیت هوا در تهران و کرج آگاهی داد.

از این رو افزایش فاکتورهای آلودگی هوا، افزایش غلظت آلاینده ها، کاهش کیفیت وضع هوا در حد ناسالم برای تمام گروه ها و در صورت عدم مهار منابع آلاینده ثابت و متحرک در مناطق پرتردد تا حد بسیار ناسالم پیش بینی می شود.

بر همین اساس سازمان هواشناسی کشور نسبت به کاهش تردد خودرو ها و کنترل فعالیت واحدهای صنعتی، مدیریت منابع آلاینده، تاکید بر عدم تردد غیرضروری برای تمام گروه ها، پرهیز از فعالیت فیزیکی و ورزشی در فضای باز و اتخاذ تدابیر مدیریتی لازم برای جلوگیری از افزایش غلظت آلاینده ها تا حد بسیار ناسالم سفارش کرده است.

به گزارش مستر کار به نقل از ایسنا، در هشدار نارنجی رنگ سازمان هواشناسی پیش بینی می شود که پدیده ای جوی اثرات منفی به همراه داشته باشد و خسارت های احتمالی را سبب شود. هشدار نارنجی برای آماده باش دستگاه های مسئول برای مقابله با یک پدیده خسارت زا صادر می شود.1401/10/10
10:31:16
280
5.0 از 5
تگهای خبر: تردد , تور , خودرو , دستگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۴
mastercar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مستر كار محفوظ است

مستر كار

فروش خودرو و اخبار خودرو