مسترکار - دنیای خودرو
با حمایت وزارت صنعت انجام می شود

برگزاری نخستین نمایشگاه بومی سازی صنایع پیشرفته

برگزاری نخستین نمایشگاه بومی سازی صنایع پیشرفته مستر كار: در دیدار شركت مادرتخصصی صندوق پشتیبانی از صنایع پیشرفته با معاونت آموزش، پژوهش و فناوری وزارت صنعت، معدن و تجارت، در زمینه برگزاری نخستین نمایشگاه صنایع پیشرفته توافق شد.


به گزارش مستر كار به نقل از ایسنا، رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شركت مادر تخصصی صندوق پشتیبانی از صنایع پیشرفته با معاون آموزش، پژوهش و فناوری وزارت صنعت معدن و تجارت دیدار و گفت و گو كردند.
در این دیدار طرفین در زمینه همكاری دوجانبه بمنظور تطبیق سیاست گذاری ها در حوزه صنایع پیشرفته با سیاست های كلی وزارت صنعت معدن و تجارت و همین طور برگزاری نخستین نمایشگاه بومی سازی صنایع پیشرفته و استقرار دبیرخانه آن در معاونت آموزش، پژوهش و فناوری توافق كردند.
رضا نقی پور اصل، رئیس هیات مدیر عامل صندوق پشتیبانی از صنایع پیشرفته در این دیدار با ارائه گزارشی به تشریح عملكرد ۱۱ ماهه این صندوق پرداخت و اظهار داشت: در این مدت باتوجه به شرایط كلی حاكم بر كشور و مشكلات اقتصادی ناشی از تحریم ها تمام تلاش خودرا در ارائه خدمات به متقاضیان، مطابق با سیاست های وزارت صنعت معدن و تجارت به كار بستیم كه خوشبختانه در مقایسه با سنوات گذشته رشد قابل توجهی داشتیم.
برات قبادیان معاون آموزش، پژوهش و فناوری وزارت صنعت معدن و تجارت نیز با اشاره به ظرفیت های موجود هر دو مجموعه، به تعامل بیشتر از پیش شركت مادرتخصصی صندوق پشتیبانی از صنایع پیشرفته با معاونت آموزش، پژوهش و فناوری وزارت صمت اصرار كرد.

منبع:

1398/12/07
17:04:02
3603
5.0 از 5
تگهای خبر: پژو , خدمات , صنعت , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴
mastercar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مستر كار محفوظ است

مستر كار

فروش خودرو و اخبار خودرو