مسترکار - دنیای خودرو
پیگیری های مستر كار نشان داد

صنوف تهران هفته آینده هم تعطیل هستند

صنوف تهران هفته آینده هم تعطیل هستند به گزارش مستر كار رئیس اتاق اصناف تهران تصریح كرد كه همه صنوف استان تهران در هفته آینده تعطیل خواهد بود.


قاسم نوده فراهانی در گفت و گو با ایسنا، اظهار نمود: جلسه تعیین مشاغل پرخطر و كم خطر استان تهران هفته آینده با سازمان صنعت، معدن و تجارت (صمت) استان تهران برگزار می گردد.
وی همین طور اصرار كرد كه همه صنوف تهران به جز اصناف ضروری كه مجاز به فعالیت هستند، در هفته آینده تعطیل خواهند بود.
لیست مشاغل پرخطر سایر استانها هنوز به اتاق اصناف ابلاغ نشده است
جلال الدین محمد شكریه، نایب رییس اتاق اصناف ایران هم در پاسخ به سوال ایسنا درباره لیست اصناف كم خطر و پرخطر اظهار داشت كه هنوز لیستی به اتاق اصناف ابلاغ نشده است.
به گزارش مستر كار به نقل از ایسنا، روز یكشنبه گذشته رئیس جمهور در جلسه ستاد ملی مبارزه با كرونا اعلام نمود كه برای اجرای فاصله گذاری هوشمند، كسب و كارهای كم ریسك در همه استانها به جز تهران از شنبه ۲۳ فروردین با مراعات پروتكل های اعلامی از طرف وزارت بهداشت و درمان فعالیت خودرا آغاز كنند. همین طور كارهای اقتصادی تهران از روز شنبه ۳۰ فروردین آغاز می شود. در مورد ادارات دولتی هم مقرر شده از ۲۳ فروردین با دو سوم نیرو از ساعت ۷ تا ۱۴ فعالیت كنند.
شب گذشته هم رئیس اتاق اصناف ایران اعلام نمود كه از روز شنبه ۲۳ فروردین، ۷۵ درصد واحدهای صنفی در سراسر كشور (به جز استان تهران) فعالیت خودرا از سر می گیرند. وی توضیح بیشتری درباره مشاغل پرخطر و كم خطر عرضه نكرد، اما عامل اصلی تعیین كننده در اجازه بازگشایی واحدهای صنفی را میزان تشكیل تجمع در واحدها اعلام نمود. او همینطور وعده داد كه فهرست مشاغل پرخطر و كم خطر احیانا تا آخر وقت اداری امروز چهارشنبه اعلام گردد.1399/01/20
19:16:56
3506
5.0 از 5
تگهای خبر: صنعت , مجاز , هوشمند
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۲
mastercar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مستر كار محفوظ است

مستر كار

فروش خودرو و اخبار خودرو