مسترکار - دنیای خودرو
معاون امور صنایع وزارت صنعت:

برنامه داخلی سازی صنایع سال جاری وسعت می یابد

برنامه داخلی سازی صنایع سال جاری وسعت می یابد به گزارش مستر كار معاون امور صنایع وزارت صنعت، معدن وتجارت اظهار داشت: سال جاری توسعه داخلی سازی با تعریف اهداف كمی مشخص و با همكاری سازمان های صنعت، معدن و تجارت استانی با جدیت بیشتری پیگیری خواهد شد.


به گزارش روز چهارشنبه شبکه اطلاع رسانی وزارت صنعت، مهدی صادقی نیارکی از تشکیل مستمر شورای راهبری نهضت ساخت داخل در این وزارتخانه اطلاع داد.
معاون امور صنایع وزارت صنعت با اشاره به برنامه ریزی کمی برای تحقق نهضت ساخت داخل امسال خاطرنشان کرد: محورهای ۹ گانه برای تحقق این سیاست راهبردی با لحاظ اهداف کمی در نظر گرفته شده، این محورها هم به استانها ابلاغ گردید و سازمانهای صنعت، معدن و تجارت استان میبایست در پروژه نهضت ساخت داخل به صورت جدی فعال شوند.
صادقی نیارکی پیرامون برنامهریزی برای برگزاری میزهای تخصصی تعمیق ساخت داخل در همه استانهای کشور اضافه کرد: با هدفگذاری مشخص باید هر استان، مقدمات برگزاری ماهانه حداقل یک میزساخت داخل را فراهم آورد و در برنامهریزی برای هدفگذاری و برگزاری این میزها، تولیدات تخصصی هر استان و به هم رسانی نیازمندیها و توانمندی های آنها مدنظر قرار خواهد گرفت.
در نشست نمایندگان تشکل های تخصصی و بعضی از واحدهای صنعتی استانی در ساختمان شماره ۲ وزارت صنعت، مشکلات برخی از واحدهای صنعتی صنایع استانی مورد بررسی و تصمیمات لازم اتخاذ شد.منبع:

1399/03/15
23:22:30
2421
5.0 از 5
تگهای خبر: تولید , صنعت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۱
mastercar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مستر كار محفوظ است

مستر كار

فروش خودرو و اخبار خودرو