مسترکار - دنیای خودرو
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان خبر داد

تشكیل 606 پرونده برای واحدهای صنفی متخلف كهگیلویه و بویراحمد

تشكیل 606 پرونده برای واحدهای صنفی متخلف كهگیلویه و بویراحمد به گزارش مستر كار كهگیلویه و بویراحمد رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان كهگیلویه و بویراحمد اظهار داشت: برای 606 واحد صنفی متخلف این استان پرونده تشكیل و به مراجع مربوطه معرفی گشتند.


“سالار حسین پور” از انجام ۱۵هزار و ۲۹۵ مورد بازرسی در ۲ ماهه نخست سال جاری از واحدهای صنفی استان آگاهی داد و اضافه کرد: طی ۲ماه نخست سال جاری در امتداد کنترل و نظارت بر بازار در استان با انجام بازرسی های یاد شده تعداد ۶۰۶ پرونده تخلف برای اصناف متخلف تشکیل شد.
وی اشاره کرد: طی ۲ ماه سال جاری در امتداد کنترل و نظارت بر بازار در این استان با انجام بازرسی های فوق تعداد ۶۰۶ پرونده تخلف برای اصناف متخلف تشکیل شد.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد اظهار نمود: این بازرسی ها منجر به تشکیل ۶۰۶ فقره پرونده تخلف صنفی به ارزش ریالی ۱۱ میلیون و ۸۹۷ هزار ریال شد که جهت رسیدگی بیشتر به مراجع ذیصلاح ارجاع شد.
حسین پور اشاره کرد: در بازه زمانی ۲ ماهه نخست سال جاری و طی ۳۴۷ گشت مشترک با نهاد های همکار و نظارتی، یک هزار و ۳۵۵ مورد بازرسی از واحد های نانوایی استان انجام که منجر به تشکیل ۱۱۹ فقره پرونده تخلف صنفی به ارزش ریالی ۴۵۷ میلیون ریال شد که جهت رسیدگی بیشتر به تعزیرات حکومتی استان ارجاع شد.
به گزارش مستر کار به نقل از روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد، وی بیان کرد: در امتداد مبارزه با قاچاق کالا و ارز، تعداد ۸۸۵ فقره بازرسی انجام شده و ۴ فقره پرونده قاچاق به ارزش ریالی ۱۰میلیون و ۳۲۰هزار به مراجع ذیصلاح ارجاع شد.1399/03/20
14:44:00
2391
5.0 از 5
تگهای خبر: صنعت , كالا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۵
mastercar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مستر كار محفوظ است

مستر كار

فروش خودرو و اخبار خودرو