مسترکار - دنیای خودرو
معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران خبر داد

ترمیم بیش از ۳۲ هزار نقطه خرابی در سطح معابر پایتخت

ترمیم بیش از ۳۲ هزار نقطه خرابی در سطح معابر پایتخت معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران اعلام نمود كه طی 5 ماه نخست امسال، بیش از 32 هزار نقطه در سطح معابر شهر تهران مورد مرمت قرار گرفته است.


به گزارش مستر کار به نقل از ایسنا، صفا صبوری دیلمی معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران که در تشریح دستاوردهای اجرایی طرح بهسازی معابر شهر تهران سخن می گفت، ضمن اعلام خبر فوق اضافه کرد: در مقطع زمانی اول فرودین ماه سال ۱۳۹۹ لغایت ۲۰ مردادماه سال جاری حدود ۳۳۰ هزار تن آسفالت در سطح معابر بزرگراهی و غیربزرگراهی پایتخت پخش و اجرا شده که در نتیجه آن بیش از ۱۴۰ معبر مورد تراش و روکش کلی قرار گرفته و بیش از ۳۲ هزار نقطه از عوارض خرابی سطح معابر مرمت شده است.

وی با بیان آنکه حدود ۱۱۰ هزار تن از حجم آسفالت یاد شده توسط پیمانکاران و واحدهای اجرایی سازمان مهندسی و عمران شهر تهران پخش و اجرا شده است، تصریح کرد: مابقی حجم آسفالت تولید شده شامل ۲۲۰ هزار تن توسط شهرداری های مناطق ۲۲گانه صرف ترمیم روکش معابر حمل و نقلی شده است.

بگفته معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران، امسال نیز اجرای یک میلیون تن آسفالت در چارچوب طرح بهسازی معابر شهر تهران هدف گذاری شده است و در نتیجه عملکرد ۵ ماهه نخست امسال، حجم پیام های گلایه آمیز شهروندان در رابطه با مشکلات روکش آسفالت معابر به نحوی محسوس کاهش یافته است.

بنا براعلام روابط عمومی معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران، طرح بهسازی معابر در سال ۱۳۹۹ با اطمینان بیشتر در مورد دستیابی به اهداف کمی، ارتقای دوام و کیفیت آسفالت را نیز مدنظر قرار داده است. اتکا به ظرفیت های داخلی شهرداری تهران در تولید آسفالت و صرفه جویی شایان توجه در هزینه های تولید و امکان کنترل کیفی آسفالت در محل کارخانه و تامین نیاز مناطق شهرداری تهران به آسفالت همچون مهمترین مشخصات و مزایای این طرح است.
1399/06/15
15:38:44
1820
5.0 از 5
تگهای خبر: تولید , كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۱
mastercar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مستر كار محفوظ است

مستر كار

فروش خودرو و اخبار خودرو