مسترکار - دنیای خودرو
جزییات لایحه بودجه۱۴۰۰ (۱۸)

10 هزار میلیارد ریال بدهی ایدرو و ایمیدرو تهاتر می شود

10 هزار میلیارد ریال بدهی ایدرو و ایمیدرو تهاتر می شود مستر کار: تهاتر طلب ها با بدهی های سازمان های گسترش و نوسازی صنایع ایران (ایدرو) و توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو) تا سقف 10 هزار میلیارد ریال در لایحه بودجه 1400 کل کشور مجاز شمرده شد.


به گزارش روز چهارشنبه ایرنا، مطابق بند (ه) تبصره هفت لایجه بودجه ۱۴۰۰، به دولت اجازه داده شده مطالبات قبل از سال ۹۷ سازمان های ایدرو و ایمیدرو بابت مشارکت در تامین سرمایه بانک تخصصی صنعت و معدن و همین طور مطالبات این دو سازمان و وزارت نفت بوسیله شرکت دولتی تابعه بابت سهم متعلق به آنها از واگذاری سهام مطابق قوانین مربوط را با بدهی آنها بابت مالیات و سود سهام تا سقف ۱۰ هزار میلیارد ریال به صورت جمعی- خرجی بوسیله گردش خزانه تهاتر کند.
تهاتر بدهی ها با طلب ها بعد از تایید سازمان حسابرسی، یکی از راه هایی است که توان مالی سازمان ها را برای انجام وظایف توسعه ای خود یاری می کند.
به گزارش مستر کار به نقل از ایرنا، امروز «حسینعلی امیری» معاون پارلمانی رئیس جمهوری، لایحه بودجه سال ۱۴۰۰ کل کشور با سقف ۲۴۰۰ هزار میلیارد تومان را تقدیم مجلس شورای اسلامی کرد.
این لایحه بعد از تصویب در مجلس برای شورای نگهبان ارسال می شود تا به قانون تبدیل گردد و در سال آینده به اجرا برسد.منبع:

1399/09/14
12:14:59
1190
5.0 از 5
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲
mastercar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مستر كار محفوظ است

مستر كار

فروش خودرو و اخبار خودرو