مسترکار - دنیای خودرو

رشد بیش از 14 درصدی تولید آهن اسفنجی فولاد مباركه در 8 ماهه امسال

رشد بیش از 14 درصدی تولید آهن اسفنجی فولاد مباركه در 8 ماهه امسال مستر کار: آمار انتشار یافته توسط وزارت صنعت، معدن و تجارت نشان میدهد که در شرکت فولاد مبارکه اصفهان، از شروع سال جاری تا اختتام آبان ماه، تولید آهن اسفنجی بیش از 14 درصد و گندله 9.9 درصد نسبت به زمان مشابه سال قبل افزایش یافته است.


به گزارش مستر کار به نقل از ایسنا، طبق آمار در هشت ماهه امسال تولید آهن اسفنجی در مجتمع فولاد مبارکه به شش میلیون و ۱۳۱ هزار تن رسیده است که باتوجه به پنج میلیون و ۳۶۶ هزار تن تولید شده در زمان مشابه سال گذشته، افزایش ۱۴.۳ درصدی داشته است.
این شرکت در مدت مذکور پنج میلیون و ۷۳۲ هزار تن فولاد خام (تختال) ساخته که افزایش هشت درصدی را نسبت به هشت ماهه سال قبل رقم زده است. میزان تولید فولاد خام (تختال) این شرکت در هشت ماهه منتهی به سال ۱۳۹۸، پنج میلیون و ۳۰۳ هزار تن بوده است.
همین طور در زمینه تولید گندله نیز فولاد مبارکه افزایش تولید ۹.۹ درصدی را در هشت ماهه امسال نسبت به زمان مشابه سال قبل ثبت کرده است. از شروع سال جاری تا اختتام آبان امسال، چهار میلیون و ۹۵۳ هزار تن گندله تولید شده که این رقم در زمان مشابه سال قبل چهار میلیون و ۵۰۶ هزار تن بوده است.
همین طور در هشت ماهه امسال یک میلیون و ۸۳ هزار تن ورق سرد تولید شده که در مقایسه با یک میلیون و ۷۸ هزار تن ورق سرد تولید شده در هشت ماه اول سال ۹۸، تولید این محصول ۰.۵ درصد بالا رفته است.
منبع:

1399/09/23
22:38:50
1116
5.0 از 5
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۱
mastercar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مستر كار محفوظ است

مستر كار

فروش خودرو و اخبار خودرو