مسترکار - دنیای خودرو
وزیر صمت:

در تأمین و عرضه پوشك بچه مشكلی نداریم

در تأمین و عرضه پوشك بچه مشكلی نداریم به گزارش مستر کار وزیر صنعت، معدن و تجارت در دیدار با اعضای انجمن تولیدکنندگان تیشو (محصولات سلولزی و بهداشتی)، خواهان تشکیل کمیته ای برای پیگیری مسائل در رابطه با این حوزه شد و اظهار داشت: در تأمین و عرضه پوشک بچه مشکلی نداریم.


به گزارش مستر کار به نقل از ایسنا، علیرضا رزم حسینی اظهار نمود: در این کمیته از نظر نخبگان، تشکل ها و بخش خصوصی برای عرضه راهکارهای تخصصی در مورد مسائل و مشکلات حوزه محصولات سلولزی و بهداشتی و تیشو استفاده گردد.
وی همینطور با تکیه بر اینکه تصمیمات گرفته شده در وزارت صمت همواره با نظر بخش خصوصی و تشکل ها بوده است، خاطرنشان کرد: تصمیمات اخیر در مورد سیاست های جدید صادراتی که سبب گشایش های خوبی در حوزه تأمین اقلام مورد نیاز مردم و مواد اولیه کارخانجات شده است، هم بر همین منوال با نظر موافق بخش خصوصی بوده است.
وزیر صنعت، معدن و تجارت در مورد تأمین مواد اولیه کارخانجات تیشو(محصولات سلولزی و بهداشتی)، بیان نمود: تولید کنندگان تیشو، محصولات سلولزی و بهداشتی می توانند تأمین مواد اولیه خویش را با استفاده از ابلاغیه های جدید صادراتی اعم از راه ارز اشخاص یا واردات در مقابل صادرات انجام دهند و در کنار این ها از خطوط اعتباری با شرکتهای تأمین کننده خارجی هم می توانید برای تأمین مواد اولیه خود استفاده کنند.
در تأمین و عرضه پوشک بچه مشکلی نداریم
رزم حسینی در ادامه با بیان اینکه در زمینه تولید و عرضه پوشک بچه مشکلی در کشور نداریم، اظهار داشت: بنابر آمار اعضای انجمن؛ تولید و عرضه پوشک بچه به خوبی در حال انجام می باشد و مردم نباید در این حوزه نگرانی داشته باشند.
وی همینطور با تاکید بر مصلحت تأمین و فراوانی کالا بر رونق تولید، افزود: تصمیمات در حوزه رونق تولید برای بهره مندی عموم مردم باید شجاعانه گرفته شود و خوشبختانه با اتخاذ این رویه کمبود کالا در کشور نداریم، با اینکه امکان دارد به خاطر تغییر برخی متغیرهای اقتصادی گرانی های وجود داشته باشد.
وی تولید ثروت و کارآفرینی را مقدس و مورد تکریم دانست و اظهار نمود: مسؤلان نظام همواره بر این مورد تاکید داشتند و مقام معظم رهبری، تولیدکنندگان و کارآفرینان را «عابدین» نامیدند که بر همین مبنا وزارت صمت پشتیبانی از تولید را وظیفه جدی و محوری خود می داند.
منبع:

1399/10/05
00:53:09
1106
5.0 از 5
تگهای خبر: تولید , صادرات , صنعت , كالا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۲
mastercar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مستر كار محفوظ است

مستر كار

فروش خودرو و اخبار خودرو