مسترکار - دنیای خودرو
دبیر ستاد تنظیم بازار اعلام كرد

هیچ نوع افزایشی در قیمت نان اعلام نشده است

هیچ نوع افزایشی در قیمت نان اعلام نشده است دبیر ستاد تنظیم بازار ضمن اشاره به اینکه هم اکنون موضوع افزایش قیمت نان منتفی است، اظهار داشت: باتوجه به افزایش نرخ عوامل تولید و با بررسی های انجام شده، نرخ تخم مرغ درب مرغداری از 12 هزار تومان به 14 هزار تومان افزایش پیدا کرد.


به گزارش مستر کار به نقل از ایسنا، عباس قبادی با بیان این مطلب، اضافه کرد: قیمت مصرف کننده تخم مرغ نیز توسط سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان اعلام خواهد شد.
وی افزود: افزایش نرخ عوامل تولید و نرخ نهاده ها، علت این افزایش قیمت بوده است که قیمت جدید با بررسی انجام شده در ستاد تنظیم بازار با حضور مسئولین جهاد کشاورزی تصویب گردید.
دبیر ستاد تنظیم بازار همین طور اشاره کرد: با کسانی که تخم مرغ را بیش از قیمت اعلام شده بفروش برسانند برخوردهای قانونی صورت خواهد گرفت.
قبادی همین طور اعلام نمود که تامین نهاده ها خوب بوده است و تا چند روز آینده به یک شرایط نسبی در موضوع تخم مرغ خواهیم رسید.

هیچ گونه افزایشی در قیمت نان نداشته ایم
وی در بخش دیگری از سخنان خود با اعلان اینکه هم اکنون موضوع افزایش قیمت نان منتفی است، اظهار داشت: قیمت نان در اختیار استانداری ها است، استانداران باید با انجام بررسی های لازم و توجه به افزایش هزینه ها، درباب افزایش قیمت نان باتوجه به شرایط استان خود تصمیم بگیرند.
معاون بازرگانی داخلی وزرات صمت همین طور افزود: در ۳۱ استان کشور تا حالا هیچ استانداری تغییر قیمت نان را اعلام نکرده است.

اقلام لبنی مشمول قیمت گذاری افزایش قیمت نداشته اند
بنا بر اعلام شاتا قبادی درباب افزایش قیمت لبنیات نیز توضیح داد: در اقلام لبنی که مشمول قیمت گذاری است، تغییر قیمت نداشتیم و اجازه افزایش قیمت را نیز نخواهیم داد.
وی افزود: بیش از ۷۵ درصد محصولات لبنی در ۱۰ قلم کالای مشمول قیمتگذاری و حدود ۲۵ تا ۳۰ درصد نیز مربوط به سایر اقلام است که برمبنای عرضه و تقاضا قیمت تعیین می شوند.1399/10/08
23:48:45
1020
0.0 از 5
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۴
mastercar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مستر كار محفوظ است

مستر كار

فروش خودرو و اخبار خودرو