مسترکار - دنیای خودرو
مدیرعامل شركت شهرك های صنعتی استان تهران؛

قطع گاز واحدهای صنعتی استان تهران ضرر هنگفتی به دنبال دارد

قطع گاز واحدهای صنعتی استان تهران ضرر هنگفتی به دنبال دارد به گزارش مستر کار مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان تهران اظهار داشت: قطع گازِ برخی از واحدهای صنعتی در شهرک های عباس آباد و سالاریه برای صاحبان آن واحدها ضرر مالی زیادی به دنبال خواهد داشت.


«صابر پرنیان» چهارشنبه شب در گفتگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: اداره گاز بدون اطلاع قبلی مبادرت به قطع گاز چند واحد صنعتی در شهرک های سالاریه و عباس آباد کرد که این امر ضرر جبران ناپذیری برای این واحدها به همراه دارد.
وی افزود: گاز ۱۰ واحد صنعتی در شهرک صنعتی سالاریه که بیشتر از هزار متر مکعب گاز در ساعت مصرف می کنند توسط اداره گاز قطع شد که با پیگیری های انجام شده از فرماندار و ریاست اداره گاز منطقه، مقرر شد در اسرع وقت گاز این واحدها وصل شود.
پرنیان اظهار داشت: همینطور در شهرک صنعتی شمس آباد ۱۴ واحد صنعتی پرمصرف که ایستگاه گاز هم دارند گازشان قطع شده است؛ از این تعداد ۶ واحد صنعتی گازشان وصل شده اما هشت واحد دیگر همچنان گاز ندارند.
مدیرکل شرکت شهرک های صنعتی استان تهران اضافه کرد: گاز منطقه ای حسن آباد، گاز ادارات دولتی را پس از وقت اداری قطع و بامداد روز بعد آنرا وصل می کند.
وی با اشاره به اینکه بلافاصله طی تماسهای مکرر با شهرک ها و نواحی صنعتی برای رفع دغدغه و نگرانی تولیدکنندگان اقدام شد، اظهار نمود: درصورت قطعی گاز واحدها بدون اطلاع قبلی که سبب خسارات هنگفتی به واحدهای تولیدی می شود به سرعت اقدامات قانونی را انجام می دهیم.

پرنیان اضافه کرد: در سال جهش تولید و جنگ اقتصادی به هیچ عنوان اجازه نخواهیم داد تولید قربانی سومدیریت شود.

وی اظهار داشت: انتظار داریم متولیان اداره گاز با برنامه ریزی و دقت عمل لازم مانع قطع گاز واحدهای تولیدی شوند و طبق ماده ۲۵ قانون مستمر فضای کسب و کار واحدهای تولیدی و صنعتی نباید در اولویت قطع برق و گاز باشند.منبع:

1399/10/12
13:01:19
739
0.0 از 5
تگهای خبر: تولید , صنعت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
mastercar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مستر كار محفوظ است

مستر كار

فروش خودرو و اخبار خودرو