مسترکار - دنیای خودرو
از امروز (سه شنبه) به مدت سه روز انجام می شود

شروع یازدهمین فروش فوق العاده ایران خودرو

شروع یازدهمین فروش فوق العاده ایران خودرو گروه صنعتی ایران خودرو، در امتداد پاسخگویی به نیاز مشتریان خود، امروز (سه شنبه) علاوه بر اینکه قرعه کشی نخستین پیش فروش محصول جدید خود (تارا) را 10 بامداد انجام داده است، ثبت نام یازدهمین مرحله از طرح فروش فوق العاده محصولات خودرا با عرضه سه محصول راناپلاس، سورن پلاس و دنا به مدت سه روز (تا اختتام روز پنجشنبه 25 دی ماه) به اجرا خواهد گذاشت.


به گزارش مستر کار به نقل از ایسنا، این خودروساز بعد از اجرای مرحله نخست از پیش فروش محصول جدید ایرانی خود با نام " تارا" که ثبت نام برای آن از شنبه هفته جاری شروع و تا روز گذشته (دوشنبه) ادامه داشته و قرعه کشی آن نیز امروز در حضور نهادهای نظارتی در محل شرکت ساپکو انجام شد، ثبت نام یازدهمین مرحله از فروش فوق العاده سه محصول خودرا شروع کرد.
در یازدهمین طرح فروش فوق العاده محصولات گروه صنعتی ایران خودرو، سه محصول راناپلاس، سورن پلاس و دنا با موعد تحویل حداکثر ۹۰ روزه و با قیمت قطعی به مرحله اجرا گذاشته است. مهلت ثبت نام در این طرح از امروز (سه شنبه ۲۳ دی ماه) بقه مدت سه روز ( تا اختتام روز پنجشنبه ۲۵ دی ماه) خواهد بود.
همچون روال همیشگی طرح های فروش فوق العاده، بعد از اختتام مهلت ثبت نام و احراز هویت متقاضیان، قرعه کشی از میان ثبت نام کنندگان واجد شرایط در حضور نهادهای نظارتی صورت خواهد گرفت و بعد از اعلام اسامی منتخبان، پنج روز فرصت برای واریز وجه خودرو به حساب ایران خودرو وجود خواهد داشت. بعد از انجام پروسه قرعه کشی، اسامی منتخبان بوسیله سایت فروش محصولات ایران خودرو و ارسال پیامک اعلام خواهد شد.
همچنان بمنظور توزیع خودرو میان مشتریان واقعی و مصوبه کمیته خودرو، محدودیت های ثبت نام شامل اختصاص یک دستگاه خودرو به هر کد ملی، دارا نبودن پلاک فعال شخص متقاضی، دارا بودن گواهینامه، فاصله دست کم ۴۸ ماه از آخرین زمان ثبت نام یا تحویل خودرو از شرکت های ایران خودرو و سایپا و تعلق شماره حساب و شماره تماس به شخص متقاضی، بر قوت خود باقی است.
همین طور عدم مراجعه به شبکه خدمات بعد از فروش با گذشت سه ماه از تحویل خودرو به مفهوم ابطال گارانتی خودرو خواهد بود. امکان صلح و نقل وانتقال خودرو حتی به صورت وکالتی مطابق با مصوبات کمیته خودرو وجود ندارد و ثبت نام برای مشتریان حقوقی میسر نخواهد بود. کد نمایندگی که در زمان واریز وجه توسط متقاضی انتخاب می گردد، می بایست با آدرس و کد پستی متقاضی به لحاظ استانی مطابقت داشته باشد. انتقال حقوق ناشی از انتخاب شدن در قرعه کشی نیز به اشخاص ثالث ممنوعست.

طبق روال همیشگی طرح های فروش فوق العاده خودروسازان، گارانتی خودرو بعد از سه ماه از زمان تحویل در صورت عدم مراجعه به نمایندگی برای دریافت سرویس اولیه باطل می گردد و در مراجعه به نمایندگی کارکرد حداقل ۱، ۰۰۰ کیلومتری خودرو نیز الزامی است.

سند و فاکتور فروش خودرو نیز به مدت یک سال رهن، نزد شرکت ایران خودرو باقی خواهد ماند.
واجدین شرایط می توانند در مهلت مقرر بوسیله سایت فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو به آدرس esale.ikco.ir نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.
کماکان منتخبان طرح های قبلی نیز که موفق به واریز وجه نشده اند، می توانند نسبت به ثبت نام در این طرح اقدام نمایند.

جدول خودرو های قابل واگذاری در یازدهمین مرحله طرح فروش فوق العاده ایران خودرو به شرح زیر است:

1399/10/23
12:09:45
1048
0.0 از 5
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲
mastercar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مستر كار محفوظ است

مستر كار

فروش خودرو و اخبار خودرو