مسترکار - دنیای خودرو

سیستم هیدرولیكی ترمز ماشین آلات سنگین بومی سازی شد

سیستم هیدرولیكی ترمز ماشین آلات سنگین بومی سازی شد یک شرکت دانش بنیان برای اولین بار با تاکید بر توان داخلی موفق به دستیابی به دانش فنی، بومی سازی و تولید مجموعه کامل سیستم های هیدرولیکی ترمز ماشین آلات سنگین در کشور، مطابق با استانداردهای روز دنیا شد.


«ایمان علیزاده» مدیرعامل این شرکت دانش بنیان روز جمعه در گفتگو با خبرنگار دانشگاه وآموزش درمورد این محصول دانش بنیان اضافه کرد: این شرکت در حال توسعه، تولید و تکمیل مجموعه کامل سیستم های هیدرولیکی ترمز ماشین آلات سنگین و خطوط فرآوری وتولید مواد معدنی است.
علیزاده اظهار داشت: این شرکت به صورت متمرکز در زمینه سیستم های هیدرولیکی ترمز و قسمت باری ماشین آلات سنگین معدنی فعالیت می کند تا بتواند طیف گسترده ای از برندهای وارداتی این محصول را تحت پوشش قرار دهد.
وی افزود: هم اکنون این شرکت دانش بنیان موفق شده این محصول حساس و فوق ایمنی را تولید نماید. این محصول حالا بر روی تراک های TEREX ۱۰۰ ( ماشین آلات سنگین معدن) نصب و در تراک های معدن یک و سه شرکت صنعتی و معدنی گل گهر به راه افتاده است.
مدیرعامل این شرکت دانش بنیان تصریح کرد: طراحی، ساخت و انجام موفق تست های آزمایشگاهی و عملیاتی این محصول به صورت کاملا تخصصی توسط متخصصان شرکت با دقت بالا انجام شده است.
علیزاده اظهار داشت: عملکرد تا فشار کاری ۲۴۱ بار، مهندسی معکوس بر طبق تکنولوژی شرکت Carlisle آمریکا، کیفیت بالا و هم تراز با نمونه آمریکایی برای سری های ۲۱۰۱-۲۱۰۶، امکان سرویس دهی آسان و کاهش هزینه های تعمیر و نگهداری، مقرون به صرفه نسبت به نمونه های آمریکایی و هم گارانتی معتبر و عرضه خدمات بعد از فروش توسط شرکت از خصوصیت های این محصول دانش بنیان است.
وی اشاره کرد: این محصول قابل رقابت با شرکت های مطرح دنیا است. مجموعه سیستم هیدرولیکی ترمز این شرکت مقرون به صرفه ترین و بالاترین کیفیت موجود را در بازار داخلی کشور در مقایسه با نمونه های خارجی دارد.
این فناور با اشاره به اینکه این محصول قبل از این کاملا وارداتی بوده و نمونه داخلی ندارد، اضافه کرد: به سبب وجود تحریم ها واردات این محصول مشکل شد و قیمت بالای آن هم سبب شده این محصول داخلی اهمیت ویژه ای در صنایع مختلف پیدا کند.
علیزاده اشاره کرد: با اهمیت ترین دستاورد این شرکت در این محصول دانش بنیان دست یابی به دانش فنی، سیستم های هیدرولیکی است. این سیستم در صنایع دیگر هم به کار می آید. بدین سبب قابلیت تغییر و اجرا روی ماشین آلات سنگین دیگر صنایع از قبیل راهداری را دارد.
وی اظهار داشت: سیستم هیدرولیکی ماشین آلات سنگین یک مجموعه پیچیده است، هر کدام از بخش های آن نیاز به دانش فنی مجزا دارد و در مجموع تولید کل این مجموعه سخت بوده و برای نخستین بار توسط افراد متخصص این شرکت دانش بنیان در کشور تولید شده است.منبع:

1399/11/04
14:43:09
981
0.0 از 5
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱
mastercar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مستر كار محفوظ است

مستر كار

فروش خودرو و اخبار خودرو