مسترکار - دنیای خودرو

طرح های عمرانی و زیرساختی شهرك صنعتی سروستان به بهره برداری رسید

طرح های عمرانی و زیرساختی شهرك صنعتی سروستان به بهره برداری رسید مستر کار: طرح های عمرانی و زیرساختی شهرک صنعتی شهرستان سروستان یکشنبه 19 بهمن ماه 99 همزمان با دهه مبارک فجر با حضور معاون گردشگری و هماهنگی امور زائران استاندار فارس به بهره برداری رسید.


به گزارش دریافتی ایرنا از روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی، این طرح ها شامل شبکه داخلی گاز و اتصال شهرک صنعتی به شبکه سراسری گاز و فاز نخست طرح زیرسازی و جدول گذاری شهرک صنعتی شماره ۲ سروستان است.


همچنین با حضور معاون استاندار فارس عملیات اجرائی طرح های توسعه شبکه داخلی فاضلاب و شبکه داخلی گاز و طرح توسعه زیرسازی و آسفالت و جدول گذاری شروع شد.
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی فارس در این مراسم اظهار داشت: با اجرای طرح فاز اول شبکه داخلی گاز با اعتبار ۲۰ میلیارد ریال و به طول ۷.۵ کیلومتر، شهرک صنعتی شماره ۲ سروستان به شبکه سراسری گاز کشور متصل شده و از این پس واحدهای مستقر این در شهرک صنعتی می توانند از نعمت گاز طبیعی بهره مند شوند.
احد فتوحی با اشاره به بهره برداری از طرح فاز اول زیرسازی و جدول گذاری شهرک صنعتی شماره ۲ سروستان با اعتبار ۲۰ میلیارد ریال، اضافه کرد: همین طور فاز دوم طرح زیرسازی و جدول گذاری نیز به طول پنج کیلومتر و با اعتبار ۲۵ میلیارد ریال شروع شد.
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی فارس اظهار داشت: طرح شبکه داخلی فاضلاب شهرک صنعتی شماره ۲ سروستان نیز به طول ۱۰ کیلومتر و با اعتبار ۱۲۵ میلیارد ریال شروع شد که این طرح تا ۱۰ ماه آتی به بهره برداری خواهد رسید.
فتوحی بیان کرد: شهرک صنعتی شماره ۲ سروستان با مساحت ۷۱۵ هکتار بعنوان با اهمیت ترین گزینه سرریز سرمایه گذاری شهر شیراز در نظر گرفته شده است.
وی افزود: در سالهای اخیر اعتبارات مناسبی بمنظور توسعه زیرساخت ها در این شهرک بمنظور جذب سرمایه گذار هزینه شده است.
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی فارس اظهار داشت: شهرک صنعتی شماره ۲ سروستان، ۷۱۵ هکتار مساحت دارد و ظرفیت استقرار ۳۵۰ واحد صنعتی در فاز نخست آن پیش بینی شده است.
فتوحی با اعلان اینکه مهم ترین مشکل در توسعه این شهرک تامین آب است، اضافه کرد: باتوجه به محدودیت منابع آبی در این منطقه، گزینه های مختلف برای تامین آب نظیر انتقال آب از شیراز و نیز جابجایی چاه آب قدیمی و حفر حلقه جدید چاه در دست پیگیری است که دراین زمینه امیدواریم موضوع تامین آب با حمایت دستگاه های اجرائی به نتیجه برسد.
وی افزود: برای تامین برق پایدار نیز الان برق واحدهای موجود بوسیله خط دومداره اختصاصی تامین و مذاکراتی با شرکت برق منطقه ای و وزارت نیرو برای تامین برق در آینده انجام و طرح هایی اجرا خواهد شد.
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی فارس بیان کرد: هم اکنون ۳۴ قرارداد سرمایه گذاری با متقاضیان در این شهرک صنعتی منعقد و در قالب این قرارداد ۱۶هکتار زمین واگذار شده است.
فتوحی اضافه کرد: این شهرک صنعتی به سبب نزدیکی به کلانشهر شیراز و قرارگیری در امتداد بزرگراه شیراز- بندرعباس از ظرفیت مناسبی برای توسعه برخوردارست.
شهرستان سروستان در فاصله ۸۰ کیلومتری شرق شیراز واقع شده است.منبع:

1399/11/19
21:39:41
907
0.0 از 5
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
mastercar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مستر كار محفوظ است

مستر كار

فروش خودرو و اخبار خودرو