مسترکار - دنیای خودرو

12 هزار میلیارد ریال وام رونق تولید به صنعتگران استان سمنان پرداخت گردید

12 هزار میلیارد ریال وام رونق تولید به صنعتگران استان سمنان پرداخت گردید به گزارش مستر کار ایرنا- رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان اظهار داشت: حدود 12 هزار میلیارد ریال تسهیلات رونق تولید به واحدهای تولیدی استان پرداخت گردید.


به گزارش مستر کار به نقل از ایرنا، علی تشنه دل روز یکشنبه در دویست و هفتادمین نشست کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان سمنان در استانداری اضافه کرد: حدود ۱۲ هزار میلیارد ریال تسهیلات در قالب رونق تولید ۹۹ به ۴۶۲ واحد تولیدی صنعتی و کشاورزی استان پرداخت گردید.
وی بیان کرد: از مجموع تسهیلات پرداختی به واحدهای تولیدی ۸۹ واحد به ارزش حدود ۱۱ هزار و ۳۰۰ میلیارد ریال مربوط به بخش صنعت و ۳۷۳ واحد به ارزش ۶۴۳ میلیارد ریال مربوط به بخش کشاورزی بود.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان اضافه کرد: تا کنون در قالب تسهیلات رونق تولید ۹۹ تعداد ۶۹۹ واحد تولیدی جهت دریافت تسهیلات به ارزش بیش از ۲۱ هزار میلیارد ریال به بانک های عامل عرضه شدند که پرونده ۲۳۷ واحد در بانکها در دست بررسی می باشد.
وی افزود: در بخش تسهیلات ۶۳ واحد صنعتی با اعتباری بیش از سه هزار و ۶۰۰ میلیارد ریال تسهیلات بند الف تبصره ۱۸ ( تولید و اشتغال ) دریافت نمودند.
دبیر کارگروه رفع موانع تولید استان سمنان با اشاره به دیگر دستور کار این جلسه اضافه کرد: در این جلسه با پرداخت تسهیلات به ارزش بیش از یکهزار و ۱۴۰ میلیارد ریال به ۷۲ واحد صنعتی و کشاورزی موافقت و مشکلات بانکی، زیربنایی و تامین اجتماعی ۱۵ واحد تولیدی صنعتی و معدنی استان بررسی گردید.
حدود یکهزار و ۸۴۰ پروانه بهره برداری واحدهای صنعتی و معدنی با سرمایه گذاری حدود ۷۶ هزار میلیارد ریال و اشتغال برای بیش از ۶۸ هزار و ۸۰۰ نفر، در استان سمنان وجومنبع:

1399/11/20
13:26:21
929
0.0 از 5
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۴
mastercar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مستر كار محفوظ است

مستر كار

فروش خودرو و اخبار خودرو