مسترکار - دنیای خودرو

گام جدید شركت سهامی نمایشگاه ها در راه توسعه علمی و تخصصی

گام جدید شركت سهامی نمایشگاه ها در راه توسعه علمی و تخصصی به گزارش مستر کار شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ایران و دانشگاه صنایع و معادن ایران در جهت تحقق اهداف توسعه ملی، توافق نامه ارتقای سطح همکاری امضا کردند.


به گزارش روز شنبه وزارت صنعت، معدن و تجارت، در جهت تحقق اهداف توسعه ملی و هم اهداف عالی وزارت صنعت و به منظور استفاده بهینه از قابلیت موجود و توسعه همکاریهای علمی، پژوهشی و فناوری، با حضور «برات قبادیان» معاون آموزش، پژوهش و فناوری وزارت صنعت و سرپرست دانشگاه صنایع و معادن ایران و «حسن زمانی» مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی، توافق نامه همکاری به امضا رسید.
برپایه این گزارش، در این توافق نامه مقرر شد تا آموزش های درون بخشی شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی تهران و شرکتهای همکار در حوزه نمایشگاهی توسط دانشگاه صنایع و معادن صورت گیرد.
همچنین اقدامات پژوهشی درباره بررسی وضعیت نمایشگاه های مدرن جهان و اجبار های پیاده سازی آن در شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی و توسعه فناوری های بخش های سه گانه صنعت، معدن و تجارت از راه طرح های توسعه ای آموزش، پژوهش و فناوری وزارت صنعت با استفاده از ظرفیت های نمایشگاهی شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی صورت گیرد.
به گزارش مستر کار به نقل از ایرنا، با شیوع کرونا از اسفندماه ۹۸ برگزاری نمایشگاه ها از اولین تجمعاتی بود که تعطیل شد و نتوانست متناسب با تقویم هر ساله خود پیش برود.
در حال حاضر با اعمال محدودیت های بسیار همچون نپذیرفتن بازدیدکننده عمومی برخی نمایشگاه ها با مجوز ستاد ملی مقابله با کرونا برگزار می گردند.


1399/11/26
12:30:55
1227
0.0 از 5
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳
mastercar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مستر كار محفوظ است

مستر كار

فروش خودرو و اخبار خودرو