مسترکار - دنیای خودرو

پنج ستاره كامل كیفی برای تولید سه دستگاه خودرو در دیماه

پنج ستاره كامل كیفی برای تولید سه دستگاه خودرو در دیماه به گزارش مستر کار برپایه آخرین گزارش ارزیابی کیفی انجام شده در دیماه سال جاری سه دستگاه خودرو شامل دو دستگاه خودروی سبک و یک دستگاه خودروی سنگین موفق به کسب پنج ستاره کامل کیفی شدند.


به گزارش روز یکشنبه ایرنا از وزارت صنعت، معدن و تجارت، در دیماه سال جاری در گروه خودرو های سبک و در بخش وانت و لیست قیمتی یک، وانت نیو پیکاپ فوتون دیزلی شرکت ایران خودرو دیزل سه ستاره کیفی به دست آورد.
همچنین در لیست قیمتی ۲ گروه خودرو های سبک و در بخش وانت هم وانت های کارا ۲۰۰۰ تک کابین تیپ ۳ و وانت کارا ۲۰۰۰ دو کابین تیپ ۳ از تولیدات شرکت بهمن موتور و خودرو سایپا ۱۵۱ شرکت سایپا بن رو، موفق به کسب سه ستاره کیفی شده اند.
علاوه براین در همین گروه، وانت آریسان شرکت ایران خودرو دیزل با کسب ۲ ستاره کیفی در رده بعدی جای گرفته است و وانت های نیسان تک سوز و دوگانه سوز شرکت زامیاد هر کدام یک ستاره کیفی به دست آوردند.
۲ خودروی سبک با ۵ ستاره کامل کیفی
برابر این گزارش در گروه سبک، بخش سواری و در لیست قیمتی یک، خودرو تیگو۷ ساخته شده در شرکت مدیران خودرو سه ستاره کیفی دریافت کرد.
همچنین در لیست قیمتی ۲، پژو ۲۰۰۸ ایران خودرو/ایکاپ موفق به کسب پنج ستاره کامل کیفی شد و بالاترین کیفیت را به همراه دنا پلاس توربو اتوماتیک شرکت ایران خودرو در بین همه خودرو های سبک در دیماه سال جاری به خود اختصاص داد.
در این گروه SWM G۰۱F شرکت سیف خودرو چهار ستاره کیفی را از آن خود کرد. JAC_S۳ و JAC_S۵ کرمان موتور در این لیست قیمتی سه ستاره ای شدند و SWM G۰۱ سیف خودرو به همراه تیگو ۵ و آریزو ۵ توربو مدیران خودرو هم سه ستاره کیفی به دست آوردند.
در این گروه و این کلاس قیمتی MVM X۳۳S مدیران خودرو هم ۲ ستاره به دست آورد.
تولید ۴ خودرو سواری با ۴ ستاره کیفی
براساس این گزارش در کلاس قیمتی چهار، دنا پلاس توربو اتوماتیک شرکت ایران خودرو پنج ستاره کامل به دست آورد و خودرو های پژو ۲۰۷، دنا پلاس و دنا پلاس توربو از ایران خودرو هم هر کدام چهار ستاره کیفی به دست آوردند.
در این لیست قیمتی، رانا، پژو ۲۰۶SD، پژو ۲۰۶ و دنا همگی از محصولات ایران خودرو سه ستاره کیفی را از آن خود کردند و پژو پارس اتوماتیک ایران خودرو کرمانشاه هم سه ستاره ای شد.
در این لیست، سمند تبریز ایران خودرو تبریز، پژو پارس خراسان ایران خودرو، پژو پارس کرمانشاه ایران خودرو، پژو پارس ایران خودرو و پژو پارس مازندران ایران خودرو مازندران همگی سه ستاره کیفی را از آن خود کردند.
همچنین پژو پارس فارس ایران خودرو، پژو پارس صنایع خودروسازی فردا و سورن ایران خودرو تبریز هم سه ستاره کیفی کسب کردند.
پژو ۴۰۵ خراسان ایران خودرو هم در این لیست قیمتی، سه ستاره کیفی به دست آورد.
در سطح قیمتی پنج هم کوییکR پارس خودرو، کوییک و تیبا ۲ و تیبا ۲ پلاس شرکت سایپا، ساینای کاشان و تیبای سایپا سیتروئن و همینطور ساینای پارس خودرو موفق به دریافت سه ستاره کیفی شدند.
باکیفیت ترین خودروی سنگین
در بخش کامیونت، کامیونت ایسوزو NMR۸۵ بهمن دیزل موفق به کسب پنج ستاره کامل کیفی شد و بالاترین کیفیت را در میان همه خودرو های سنگین در دیماه از آن خود کرد.
این خودرو سنگین در ارزشیابی مهرماه، آبان ماه و آذرماه هم توانست پنج ستاره کامل کیفی را از آن خود کند.
کامیونت ایسوزو NPR۷۵K و کامیونت شیلر بهمن دیزل چهار ستاره کیفی کسب کردند و کامیونت الوند شرکت سایپا دیزل هم سه ستاره کیفی به دست آورد.
در بخش کامیون هم کامیون ایسوزو NPR۷۵M بهمن دیزل چهار ستاره کیفی به دست آورد.
کامیون بنز WH ایران خودرو دیزل هم سه ستاره کیفی به دست آورد.
در بخش کشنده، خودروی کشنده نیو فوتون ۴Auman H شرکت ایران خودرو دیزل توانست چهار ستاره کیفی را به دست آورد و کشنده FAW J۶ سیباموتور هم چهار ستاره ای شد.
در این بخش، کشنده سیتراک C۷ متعلق به شرکت پیلسان، سه ستاره کیفی را از آن خود کرد.
در بخش مینی بوس هم مینی بوس ایسوزو سحر شرکت بهمن دیزل چهارستاره کیفی به دست آورد و مینی بوس شیلر بهمن دیزل هم در لیست چهار ستاره ها قرار گرفت.
ون مسافری وانا از تولیدات ایران خودرو دیزل چهار ستاره ای شد و مینی بوس آرین از تولیدات شرکت ایران خودرو دیزل هم توانست سه ستاره کیفی را از آن خود کند.
در بخش اتوبوس شهری هم اتوبوس شهری ATROS تولید شرکت ایران خودرو دیزل سه ستاره کیفی را به دست آورد.منبع:

1399/11/27
14:37:57
883
0.0 از 5
تگهای خبر: ایران خودرو , پژو , تور , تولید
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۵
mastercar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مستر كار محفوظ است

مستر كار

فروش خودرو و اخبار خودرو