مسترکار - دنیای خودرو

رفع موانع تولید یك مجموعه بزرگ صنعتی با ورود دادسرای نظامی

رفع موانع تولید یك مجموعه بزرگ صنعتی با ورود دادسرای نظامی به گزارش مستر کار اختلافات مالی چندین ساله یک شرکت بزرگ تولید فولاد با یکی از بانکهای کشور حل و فصل و یکی از موانع رونق تولید در این مجموعه صنعتی با ورود دادسرای نظامی برداشته شد.


به گزارش مستر کار به نقل از اعلام روز سه شنبه روابط عمومی سازمان قضایی نیروهای مسلح، اختلافات مالی بین بانک رفاه کارگران و شرکت فولاد خوزستان منجر به شکایت طرفین، عدم صدور ضمانت نامه های بانکی و توقف پرداخت سود سهام متعلق به بانک از سالیان قبل شده بود و مشکلاتی را برای یکی از بزرگترین تولیدکنندگان فولاد کشور همینطور بانک رفاه کارگران که سهام آن متعلق به کارگران و سازمان تأمین اجتماعی است، بوجود آورده بود.

در این گزارش آمده است: رسیدگی به این اختلافات با عنایت به ارتباط مبحث با یکی از پرونده های مطرح در دادسرای نظامی به سازمان قضایی نیروهای مسلح محول شد.

با ورود دادسرای نظامی تهران و رسیدگی به ابعاد اقتصادی و بررسی اختلافات مالی، جلساتی با حضور نمایندگان و مدیران شرکت فولاد خوزستان و بانک رفاه کارگران در شعبه بازپرسی برگزار شد.

در ادامه به منظور رفع موانع تولید این واحد صنعتی وحمایت از کسب و کار، دادستان وقت نظامی تهران به همراه بازجو رسیدگی کننده و مسؤلان سازمان قضایی نیروهای مسلح استان خوزستان از شرکت فولاد خوزستان بازدید به عمل آوردند.

با پیگیری های به عمل آمده و تلاش مدّبرانه بازجو رسیدگی کننده به پرونده، این اقدامات، منجربه رفع موانع و توافق بین طرفین شد و مدیران دو مجموعه توافق نامه ای را برای حل اختلافات مالی چند ساله در دادسرا به امضاء رساندند.

برپایه این توافق، مبلغ ۴۲۴ میلیارد تومان بدهی بانک رفاه به شرکت فولاد خوزستان پرداخت و مبلغ ۹۶ میلیارد تومان سود و سهام بانک رفاه که توقیف شده بود آزاد و تهاتر شد.

همینطور پرونده های مطرح این دو مجموعه ضد یکدیگر در محاکم حقوقی و بورس اوراق بهادار با مصالحه مختومه شد.

بنا به این گزارش، مسؤلان دادسرای نظامی تهران امیدوارند گامی در راه رونق تولید در یکی از بزرگترین شرکتهای صنعتی کشور و صیانت از اموال بانک متعلق به قشر زحمتکش کارگر برداشته باشند.منبع:

1399/12/20
17:59:15
915
0.0 از 5
تگهای خبر: تولید , صنعت , فولاد
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۱
mastercar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مستر كار محفوظ است

مستر كار

فروش خودرو و اخبار خودرو