مسترکار - دنیای خودرو
نقدعلی:

صف هایی كه برای خرید مرغ شكل می گیرد اسباب شرمساری است

صف هایی كه برای خرید مرغ شكل می گیرد اسباب شرمساری است نماینده مردم خمینی شهر در مجلس شورای اسلامی از مدیریت اجرایی دولت برای کنترل قیمت ها در بازار انتقاد نمود.


به گزارش مستر کار به نقل از ایسنا، محمد تقی نقدعلی در تذکری شفاهی در جریان جلسه علنی امروز ( سه شنبه) مجلس، بیان نمود: ما حدود ۲/۵ میلیون تن تولید مرغ در داخل کشور داریم اما امروز به دنبال سوء مدیریت کار به جایی رسیده که برای مصرف ۱۰ روز مجوز واردات ۵۰ هزارتن مرغ صادر می شود. ما مخالف واردات و صادرات نیستیم اما با وارداتی که از سر اجبار و در شرایط اضطرار باشد مخالفیم.
ایشان در ادامه اظهار نمود: چه اتفاقی افتاده که مرغداری های کشور که حتی ظرفیت پوشش کشورهای منطقه را هم داشتند امروز حتی توان تأمین مرغ مصرفی کشور هم ندارند؟ از جلسه رئیس مجلس با وزرای مربوطه برای تنظیم بازار شب عید تشکر می نماییم. صف هایی که برای خرید مرغ شکل می گیرد اسباب شرمساری است.
نماینده مردم خمینی شهر در مجلس خاطرنشان کرد: همان طوری که رئیس مجلس تاکید نمودند وظیفه نظارتی مجلس در روزهای نوروز هم دنبال می شود. حتی ما حاضر هستیم که به تعطیلات نرفته و در جهت اصلاح مدیریت غلط اجرایی برای کنترل بازار گام برداریم. امروز مرغداران و دامداران برای تأمین نهاده های دامی با مشکلات فراوانی روبه رو هستند که باید با جدیت دنبال شود.
منبع:

1399/12/26
13:34:39
762
0.0 از 5
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۳
mastercar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مستر كار محفوظ است

مستر كار

فروش خودرو و اخبار خودرو