مسترکار - دنیای خودرو

بازدید وزیر صنعت از سازمان حمایت مصرف كنندگان و تولیدكنندگان

بازدید وزیر صنعت از سازمان حمایت مصرف كنندگان و تولیدكنندگان وزیر صنعت، معدن و تجارت با هدف ارزیابی عملکرد و فعالیتهای سال ۹۹ و بررسی برنامه های سال جدید سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان در سال «تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها» در این سازمان حضور یافت.


به گزارش مستر کار به نقل از ایرنا از وزارت صنعت، معدن و تجارت، «علیرضا رزم حسینی» با حضور در سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان ضمن تبریک سال نو، مهم ترین شاخصهای ارزیابی عملکرد این سازمان در سال ۹۹ و برنامه های سازمان در حوزه های مختلف را در سال «تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها» مورد بررسی قرار داد.
در این بازدید مدیرعامل، معاونان و اعضای هیات مدیره با عرضه گزارش عملکرد سازمان در حوزه های بازرسی و رسیدگی به شکایات، قیمت گذاری، نظارت بر کالاهای مصرفی و شبکه های پخش و نظارت بر کالاهای سرمایه ای و خدمات، پیشنهاداتی در جهت تحقق شعار سال و هم اصلاح برخی ساختارها و تصویب آئین نامه ها و دستورالعمل های لازم، مطرح نمودند.
مدیرعامل سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان ضمن اشاره به افزایش ۴.۲ درصدی بازرسی ها و افزایش پرونده های تخلف، از انجام بیشتر از ۴ میلیون و ۲۷۷ هزار عملیات بازرسی حضوری و تشکیل بیشتر از ۲۷۴ هزار پرونده پارسال اطلاع داد.
وزیر صمت همینطور در جریان این بازدید، با بررسی گزارش های سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان در مورد نحوه توزیع مرغ در نقاط مختلف کشور، در تماس با روسای سازمان های صنعت، معدن و تجارت استان های تهران، خوزستان، مازندران و خراسان رضوی ضمن دریافت گزارش وضعیت فعلی توزیع مرغ در مرکز و استانهای مختلف، دستوراتی را در این خصوص و هماهنگی بیشتر دستگاههای متولی و عضو کارگروه تنظیم بازار صادر کرد.
در این بازدید، مقرر است وزیر صنعت با کارکنان ومدیران این سازمان دیدار و برنامه های جدید این سازمان را در سال جدید تشریح کند.منبع:

1400/01/08
00:04:39
740
5.0 از 5
تگهای خبر: تور , تولید , خدمات , دستگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۴
mastercar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مستر كار محفوظ است

مستر كار

فروش خودرو و اخبار خودرو