مسترکار - دنیای خودرو
حدادی:

قوانین و بخشنامه هایی كه مانع مسیر تولید است باید اصلاح گردد

قوانین و بخشنامه هایی كه مانع مسیر تولید است باید اصلاح گردد به گزارش مستر کار سخنگوی کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها اشاره کرد: باید با نگاه توسعه محور به بخش صنعت، کشاورزی و گردشگری در راه پشتیبانی و رفع موانع تولید گام برداریم.


علی حدادی در گفت و گو با ایسنا با اشاره به نام گذاری سال جدید از طرف مقام معظم رهبری تحت عنوان "تولید؛ پشتیبانی ها و مانع زدایی ها" درباره راهکارهای تحقق آن، بیان کرد: متاسفانه امروز کار آفرینان و تولید کنندگان ما در پیج و خم بروکراسی ادارای معطل مانده اند. بدین سبب یکی از اقداماتی که باید امسال چه از طرف این دولت و چه از طرف دولت بعدی دنبال شود، اصلاح بخشنامه ها و بخشنامه ها در امتداد مانع زدایی از مسیر تولید است.
ایشان سپس اظهار نمود: صدور مجوز یکی از مهم ترین فرآیندهایی است که در امتداد پشتیبانی و رفع موانع تولید باید تسهیل شود. متاسفانه امروز تعداد زیادی از کارگاه ها و تولیدی های کشور یا تعطیل شده و یا درحال تعطیلی است. اصلاح ساختار و حمایت همه جانبه از تولیدکنندگان می تواند گامی موثر در زمینه اشتغال زایی نیز باشد.
نماینده مردم طالقان و ساوجبلاغ در مجلس اشاره کرد: بخش دیگری از رفع موانع تولید به مجلس باز می گردد که اصلاح قوانین باید در دستور کار مجلس قرار گیرد. قوانینی که مانع مسیر تولید شده است باید اصلاح گردد. باید با نگاه توسعه همه جانبه و پایدار کار را پیش ببریم. باید با نگاه توسعه محور به بخش صنعت، کشاورزی و گردشگری در راه پشتیبانی و رفع موانع تولید گام برداریم.
حدادی در آخر اشاره کرد: از طرف دیگر باید به شرکت های دانش بنیان دقت نماییم. متاسفانه آنطور که باید و شاید در طول سالهای گذشته به دانشگاه ها و پژوهش های علمی توجه نشده است. اگر تولید متصل به پژوهش های علمی شود، کیفیت تولید بالا رفته و می توانیم با تاکید بر توانایی ها و دانش داخلی خود در زمینه پشتیبانی از تولید و رفع موانع آن گام برداریم.
منبع:

1400/01/14
13:20:18
592
5.0 از 5
تگهای خبر: پژو , تور , تولید , صنعت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۴
mastercar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مستر كار محفوظ است

مستر كار

فروش خودرو و اخبار خودرو