مسترکار - دنیای خودرو

سیاست پشتیبانی از تولید داخل، راهبرد مهمی برای غلبه بر تحریم است

سیاست پشتیبانی از تولید داخل، راهبرد مهمی برای غلبه بر تحریم است ایرنا- معاون استاندار قم تصریح کرد که سیاست پشتیبانی از تولید داخل و خودکفایی، راهبرد مهمی برای غلبه بر تحریم است.


بیژن سلیمان پور ظهر امروز در حاشیه بازدید از شرکت پاکشوما در جمع خبرنگاران با قدردانی از تلاشهای تولیدکنندگان در سطح استان قم عنوان کرد: در سال تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها قرار داریم و توجه به واحدهای صنعتی و تولیدی، در صدر اولویت های نظام و استان قم است.
معاون استاندار قم اضافه کرد: این بازدید هم در جهت حمایت و پشتیبانی از تولید انجام شد، در این راستا سیاست پشتیبانی از تولید داخل و خودکفایی، راهبرد مهمی برای غلبه بر تحریم است.
وی بیان نمود: پاکشوما، یک واحد موفق با بیشتر از ۱۰۰۰ نفر فرصت شغلی و تنوع و کیفیت بالای تولیدات و نمونه بارز و آشکار برای غلبه بر تحریم است.
سلیمان پور اظهار داشت: فرمایشات حضرت آقا همواره تکیه بر ظرفیت های داخلی است و توسعه و خودکفایی در ذهن خطور می کند، وظیفه همه ما پشتیبانی از تولید و توجه به فرصت ها و تأمین نیازهای کشور در داخل است تا بتوانیم بر سیاست های تحریمی غلبه نماییم.
وی در مورد پشتیبانی از محله های کم برخوردار در سطح شهر هم اظهار داشت: در جهت اقداماتی که از قبل در جهت محرومیت زدایی استان در حوزه اجتماعی و فرهنگی شروع شده است، امروز هم جلسه ای با حضور مسؤلان دستگاههای اجتماعی و فرهنگی برگزار شد.
معاون استاندار قم بیان نمود: در این نشست، برخی موضوعات اجتماعی و فرهنگی درزمینهٔ محرومیت زدایی و در جهت تحقق سند تحول راهبردی سند فرهنگی و اجتماعی استان قم مورد ارزیابی قرار گرفت.
وی تصریح کرد: این سند استراتژیک در اجرای منویات و فرامین مقام معظم رهبری در ۱۹ دیماه سال ۹۷ توسط استانداری و با مشارکت اساتید دانشگاه و حوزه تدوین شد.
سلیمان پور خاطرنشان کرد: زمینه های تحقق این سند و راهکارها به نفع محرومیت ها و به ترمیم و بازسازی شاخصهای فرهنگی و اجتماعی استان است، محرومیت زدایی باعث افزایش سرمایه اجتماعی می شود و باید دراین باره تلاش نماییم./منبع:

1400/01/24
14:16:01
782
5.0 از 5
تگهای خبر: تولید , دستگاه , صنعت , كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳
mastercar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مستر كار محفوظ است

مستر كار

فروش خودرو و اخبار خودرو