مسترکار - دنیای خودرو
سال ۱۳۹۹ محقق شد:

پرداخت نزدیك به ۱۶۷ هزار میلیارد ریال تسهیلات رونق تولید

پرداخت نزدیك به ۱۶۷ هزار میلیارد ریال تسهیلات رونق تولید به گزارش مستر کار معاونت طرح و برنامه وزارت صنعت، معدن و تجارت اعلام نمود: پارینه بیش از 166 هزار و 895 میلیارد ریال تسهیلات برای تامین مالی بنگاه های تولیدی کوچک و متوسط و طرح های نیمه تمام با پیشرفت فیزیکی بالای 60 درصد با هدف تحقق اقتصاد مقاومتی و در قالب پروژه رونق تولید پرداخت شده است.


به گزارش روز پنجشنبه ایرنا از معاونت طرح و برنامه وزارت صمت، این میزان تسهیلات به ۵ هزار و ۴۴ بنگاه و طرح در سال ۱۳۹۹(۱۲ ماهه) پرداخت شده است.
بر این اساس در سال ۱۳۹۹ حدود ۱۵ هزار و ۱۸۲ بنگاه تولیدی و طرح نیمه تمام با پیشرفت فیزیکی بالای ۶۰ درصد برای دریافت تسهیلات ثبت نام کرده بودند.
پراکندگی پرداخت این تسهیلات در ۳۱ استان کشور و مناطق آزاد بوده است.
در این بازه زمانی همین طور ۹ هزار و ۶۹۰ فقره معرفی به بانک برای دریافت نزدیک به ۴۲۴ هزار و ۷۱۳ میلیارد ریال تسهیلات انجام شده است.
به گزارش مستر کار به نقل از ایرنا، پیش تر وزیر صنعت، معدن و تجارت با اشاره به رشد ۱۹ شاخه صنعتی کشور و رشد هفت درصدی صنعت ایران در وضعیت تحریم و کرونا؛ بر پیگیری حذف قوانین زائد و موانع تولید با کمک مجلس شورای اسلامی در سال جدید اصرار کرد.منبع:

1400/01/27
12:43:43
866
5.0 از 5
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳
mastercar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مستر كار محفوظ است

مستر كار

فروش خودرو و اخبار خودرو