مسترکار - دنیای خودرو
معاون امور صنایع وزارت صنعت اعلام كرد:

برنامه ریزی برای عرضه تسهیلات به پروژه های نهضت ساخت داخل

برنامه ریزی برای عرضه تسهیلات به پروژه های نهضت ساخت داخل به گزارش مستر کار معاون امور صنایع وزارت صنعت، معدن و تجارت ضمن اشاره به بررسی وضعیت ظرفیت های خالی صنایع، از برنامه ریزی برای عرضه تسهیلات به پروژه های نهضت ساخت داخل و افزایش ظرفیت تولید صنایع منتخب اطلاع داد.


به گزارش روز چهارشنبه ایرنا از وزارت صنعت، معدن و تجارت، «مهدی صادقی نیارکی» اضافه کرد: با عنایت به احصای نیازهای صنعتی و شناسایی ۲۱۱ گلوگاه صنعتی و جایگزینی واردات مقرر شد دفاتر تخصصی لیستی از پروژه های اولویت دار در حوزه توسعه تعمیق ساخت داخل را اعلام کنند.
وی ضمن اشاره به برنامه ریزی برای شناسایی ظرفیت های خالی صنایع، تصریح کرد: ظرفیت های صنعتی در بخش های مختلف نظیر لوازم خانگی، نساجی، پوشاک، لاستیک و غیره بررسی شده و توسعه ظرفیت ها با محوریت افزایش تولید در دستور کار قرار گرفته است.
صادقی نیارکی ابراز امیدواری کرد: با تأمین سرمایه در گردش مورد نیاز صنایع، افزایش تولید امسال با آهنگ بیشتری محقق شود.
در این نشست سیاست های وزارت صنعت برای توسعه مناطق محروم، اختصاص تسهیلات برای توسعه ظرفیت های خالی و پروژه نهضت ساخت داخل مورد بررسی قرار گرفت و تصمیمات لازم برای بهبود وضعیت صنایع کشور اتخاذ شد.
بررسی اولویت های صنعتی وزارت صنعت برای آمایش صنعتی سرزمین، از دیگر موضوع هایی بود که در این جلسه به آن پرداخته شد.
به گزارش مستر کار به نقل از ایرنا، سال گذشته ۳.۲ میلیارد دلار برای توسعه و تعمیق ساخت داخل توسط استان ها هدف گذاری شده بود که با عنایت به اقدام های انجام شده، این میزان به بیشتر از ۳.۵ میلیارد دلار افزایش یافت.


1400/02/03
20:35:37
539
5.0 از 5
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۴
mastercar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مستر كار محفوظ است

مستر كار

فروش خودرو و اخبار خودرو