مسترکار - دنیای خودرو

بومی سازی نرم افزارهای مدیریت كسب وكار بدون نیاز به كدنویسی

بومی سازی نرم افزارهای مدیریت كسب وكار بدون نیاز به كدنویسی یکی از شرکت های دانش بنیان بمنظور افزایش عملکرد سازمان ها نرم افزار مدیریت کسب و کاری را ارائه کرده که نیاز به کدنویسی ندارد.


حمیدرضا میناروش، مدیر عامل یکی از شرکت های دانش بنیان فعال در حوزه نرم افزارهای توسعه کسب وکار در گفت و گو با ایسنا با اعلان اینکه این شرکت در سال ۱۳۸۶ بعنوان یک شرکت دانش بنیان فعالیت خودرا شروع کرد، اظهار داشت: تمرکز تحقیقاتی این شرکت در حوزه توسعه نرم افزار است و در این راستا بتازگی ما نرم افزاری را پیاده سازی کردیم که بی نیاز از فرآیندهای کدنویسی است.
وی این نرم افزار را BPMS یا سیستم مدیریت فرایندهای کسب وکار عنوان و اشاره کرد: نرم افزارهای BPMS یا سیستم مدیریت فرایندهای کسب وکار کاملا بومی و برمبنای نیاز مشتریان طراحی شده و نسبت به نمونه های خارجی هزینه کمتری دارد.
میناروش اشاره کرد: این نرم افزار در زمینه مدیریت کسب وکار کاربرد دارد و برای مکانیزه کردن فرآیندهای سازمانی شامل فرآیندهای مربوط به استخدام، درخواست خرید کالا و غیره کاربرد دارد، بدون آنکه کدی نوشته شود.
مدیر عامل این شرکت دانش بنیان اشاره کرد: این نرم افزار یک محیط منعطف دارد و امکان تغییر در آن به اساس نیاز سازمان ها فراهم گشته است. کاربردی شدن این نرم افزار مدیریت فرآیندهای کسب وکار، کاهش هزینه های تولید و افزایش سرعت توسعه و تغییرات در سازمان ها را به دنبال دارد.
وی با اعلان اینکه نرم افزار سیستم مدیریت فرآیندهای کسب وکار این شرکت تجاری سازی شده است، اظهار نمود: این نرم افزار در سازمان های بزرگی مانند شرکت آب استان تهران، شرکت گاز استان تهران و تعدادی از دانشگاه ها و پارک های و علم و فناوری پیاده سازی شده است.1400/02/06
14:11:26
642
5.0 از 5
تگهای خبر: تولید , فناوری , كالا , مشتری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۱
mastercar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مستر كار محفوظ است

مستر كار

فروش خودرو و اخبار خودرو