موانع 9 واحد تولیدی در نوشهر رفع شد

موانع 9 واحد تولیدی در نوشهر رفع شد مستر کار: موانع تولید 9 واحد تولیدی نوشهر روز پنجشنبه در جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان بررسی و رفع شد.


به گزارش مستر کار به نقل از ایرنا، در این نشست مشکلات چهار واحدصنعتی، ۶ واحد کشاورزی و یک واحد گردشگری مطرح و راهکارهای لازم برای رفع آنها پیشنهاد و مصوب شد.
یکی از واحدهای صنعتی، شرکت تعاونی "برین ستاره خزر" از واحدهای فعال در شهرک صنعتی شهرستان بود که خواهان دریافت تسهیلات بانکی برای سرمایه گردش شد و مدیر بانک عامل هم برای پرداخت آن اعلام آمادگی کرد.
تامین آب آشامیدنی کشتارگاه "مرغ طلایی" هم دیگر مشکلی بود که با همکاری شرکت آب و فاضلاب شهرستان رفع شد.
شرکت بسته بندی مواد غذایی " مقابل " نیز در این جلسه خواهان رفع موانع برای دریافت نشان سیب سلامت شد که مورد موافقت قرار گرفت.
تامین آب آشامیدنی پنج واحد دامداری در روستای کندولوس بخش مرکزی نوشهر نیز در این جلسه عنوان شد و امور آبفای شهرستان قول بر طرف کردن آنها را داد.
مشکل مالیاتی واحد صنعتی کشتارگاه شرکت "مرغ ترنگ کوهستان" نیز در این جلسه بررسی و قرار شد پرونده مالیاتی این واحد برای مشخص شدن وضعیت به امور مالیاتی استان ارسال شود.
پرونده بهره مندی یک واحد مشاغل خانگی از تعرفه برق کشاورزی هم عنوان شد که مغایر با قانون شناخته و از دستور کار خارج شد.
فرماندار نوشهر در این جلسه یکی از مهم ترین اولویت های دولت را تسهیل امر تولید و رفع موانع واحدهای تولیدی برشمرد و اظهار داشت: تمامی دستگاهها باید در جهت هم افزایی و تعامل بیشتر در جهت رفع مشکلات بخش تولید با جدیت گام بردارند.
سعید یزدانی رونق بخشی به حوزه تولید و بهره گیری از ظرفیت های واحدهای تولیدی را لازمه توسعه و آبادانی شهرستان عنوان نمود و اضافه کرد: این کارگشایی سبب افزایش اشتغالزایی و درآمد می شود و در نهایت رضایتمندی مردم را به همراه خواهد داشت.
وی بر ضرورت اجرای مصوبات کارگروه رفع موانع تولید اصرار کرد و اظهار داشت: هیچ کوتاهی و عذری در این راستا قابل پذیرش نمی باشد.
علی شفیعی، رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت نوشهر در این نشست از معرفی به بانک پرونده تسهیلات رونق تولید واحدهای تولیدی صنعتی و کشاورزی به مبلغ ۱۲ میلیارد و ۹۵۰ میلیون تومانی امسال آگاهی داد و اظهار داشت: پرونده تسهیلات از ردیف اعتباری تبصره ۱۸ واحدهای تولید صنعتی و کشاورزی شهرستان نیز به مبلغ ۲۶ میلیارد و ۸۷۶ میلیون تومان نیز در مراحل پایانی قرار دارد.
رییس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی نوشهر نیز تسهیلات درخواستی مشاغل لطمه دیده از کرونای شهرستان را ۱۱ میلیارد و ۸۹۱ میلیون تومان اعلام نمود و اضافه کرد: ۵۸۱ فقره پرونده با اشتغال یکهزار و ۷۹ نفر برای دریافت تسهیلات کرونائی در شهرستان تشکیل شده است.
آدینه حسینی عمویی با اشاره به رتبه دوم نوشهر در پرداخت تسهیلات کرونائی در استان گفت: تا حالا ۱۱ میلیارد و ۶۸۱ میلیون تومان به ۵۷۸ فقره پرونده با اشتغال یکهزار و ۷۶ نفر تسهیلات کرونائی پرداخت شده است.منبع:

1400/03/01
10:02:06
5.0 / 5
348
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱
mastercar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مستر كار محفوظ است

مستر كار

فروش خودرو و اخبار خودرو