مسترکار - دنیای خودرو

فروش فوق العاده ایران خودرو با حذف شرط گرو ماندن سند

فروش فوق العاده ایران خودرو با حذف شرط گرو ماندن سند مستر کار: ثبت نام هجدهمین مرحله از طرح فروش فوق العاده محصولات گروه صنعتی ایران خودرو از امروز (پنجشنبه) با عرضه سه محصول این شرکت شروع شده و تا سه روز آینده ( 12 تیرماه) ادامه خواهد داشت. چهارمین فروش فوق العاده محصولات ایران خودرو در سال 1400 در حالی شروع می شود که حذف شروط الزام در رهن ماندن یکساله سند خودرو ها طبق مصوبه کمیته خودرو حذف گردیده است.


به گزارش مستر کار به نقل از ایسنا، در امتداد عرضه محصولات خودروسازان در قالب فروش فوق العاده با قیمت قطعی و موعد تحویل حداکثر سه ماهه، گروه خودروسازی ایران خودرو ثبت نام برای هجدهمین مرحله از فروش فوق العاده سه محصول عرضه شده شامل پارس سال، پارس با موتور TU۵ و دناپلاس توربوشارژ اتوماتیک را از امروز پنجشنبه آغاز نموده و به مدت سه روز (تا اختتام روز شنبه) ادامه خواهد داد.
این مرحله از فروش فوق العاده محصولات ایران خودرو در حالی اجرا می شود که بر طبق مصوبه کمیته خودرو بعنوان تعیین کننده شرایط ثبت نام و محدودیت ها برای ثبت های فروش خودروسازان، شرط الزام در رهن ماندن یکساله سند خودروها (همانطور که در آخرین مرحله از پیش فروش یکساله محصولات ایران خودرو که بتازگی هم برگزار و قرعه کشی آن انجام شد، حذف شده بود) حذف گردیده است.
بعد از اختتام مهلت ثبت نام، قرعه کشی برای انتخاب مشتریان نهایی (یکشنبه ۱۳ تیرماه) در حضور نمایندگان نهادهای نظارتی در محل سالن کنفرانس معاونت بازاریابی و فروش ایران خودرو برگزار و مراسم بصورت زنده از سایت اینترنتی این شرکت به آدرس www.ikco.ir پخش خواهد شد.
اسامی منتخبان نیز حداکثر سه روز بعد از اختتام زمان ثبت نام بوسیله سایت فروش محصولات این شرکت به آدرس esale.ikco.ir و ارسال پیامک اعلام خواهد شد.
همچون روال طرح های فروش خودروسازان محدودیت های فروش نظیر اختصاص یک دستگاه خودرو به هر کدملی، حداقل فاصله از خرید (ثبت نام یا تحویل خودرو) از شرکت های ایران خودرو و سایپا، عدم پلاک فعال انتظامی برای فرد متقاضی، ارائه گواهی نامه معتبر، تعلق شماره حساب و شماره تماس اعلامی به شخص متقاضی و... اعمال خواهند شد. تنها همانطور که اشاره شد دیگر سند خودرو ها به مدت یکسال در رهن ایران خودرو نخواهد ماند.
از اسفند ماه سال قبل هم که فرصت سه ماهه برای مراجعه منتخبان به شبکه خدمات بعد از فروش به جهت گارانتی خودرو با حداقل کاردکرد ۱۰۰۰ کیلومتر به پنج ماه افزایش یافت که در صورت عدم مراجعه به نمایندگی بعد از پنج ماه از زمان تحویل خودرو برای دریافت سرویس اولیه، گارانتی خودرو ابطال می گردد.
کماکان این امکان برای منتخبان طرح های قبلی ایران خودرو که موفق به واریز وجه نشدند، وجود دارد که باردیگر بتوانند در این مرحله از فروش ایران خودرو، مبادرت به ثبت نام کنند.
همین طور تاکید می شود که بر طبق روال فروش های فوق العاده خودروسازان، مشتریان هیچ نوع وجهی بعنوان پیش پرداخت واریز نخواهند کرد و منتخبان بعد از قرعه کشی به مدت پنج روز مهلت خواهند داشت تا نسبت به واریز وجه کامل خودرو اقدام نمایند.


شرایط فروش محصولات قابل عرضه در این دوره از فروش فوق العاده محصولات ایران خودرو مطابق جدول ذیل خواهد بود:


منبع:

1400/04/10
22:46:24
293
5.0 از 5
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۱
mastercar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مستر كار محفوظ است

مستر كار

فروش خودرو و اخبار خودرو