مسترکار - دنیای خودرو

صندوق توسعه صنایع دریایی 13 هزارمیلیارد ریال در 8 سال قبل پرداخت كرد

صندوق توسعه صنایع دریایی 13 هزارمیلیارد ریال در 8 سال قبل پرداخت كرد به گزارش مستر کار شبکه اطلاع رسانی تولید و تجارت ایران اعلام نمود: میزان تسهیلات تصویب شده صندوق توسعه صنایع دریایی به بخش صنایع دریایی کشور در هشت سال دولت تدبیر و امید 822 مورد و به مبلغ 12 هزار و 820 میلیاردریال رسید.


به گزارش روز پنج شنبه ایرنا از شبکه اطلاع رسانی تولید و تجارت ایران، میزان تسهیلات تصویب شده صندوق توسعه صنایع دریایی به بخش صنایع دریایی کشور در هشت ساله دولت تدبیر و امید ۸۲۲ مورد و به مبلغ ۱۲ هزار و ۸۲۰ میلیاردریال بوده است.
بنابر این گزارش تا حالا ۶۴۵ مورد از این تسهیلات به مبلغ ۴ هزار و ۴۷۲ میلیاردریال بوسیله بانکهای عامل مصوب و از این مقدار مصوبات بانکی تا حالا در حدود ۲۵۰۰ میلیاردریال پرداخت شده است.
همچنین تعداد تسهیلات تصویب شده صندوق در سال قبل ۱۱۲ فقره و تسهیلات مصوب شده بانکی ۸۲ مورد بوده است. در این سال ۱۴۱ فقره تسهیلات در صندوق مورد بررسی قرار گرفت.
یادآوری می شود که از این مقدار تسهیلات طی چهار سال قبل ۴۱۲ فقره تسهیلات کم بهره به مشاغل خرد دریایی و به مبلغ ۵۳۲ میلیاردریال پرداخت شده که ضمن تثبیت حدود ۹۵۰ شغل، موجب اشتغال زایی بیش از ۶۰۰ نفر در زمینه دریا شده است.
همچنین صندوق توسعه صنایع دریایی علاوه بر کمک به اشتغال زایی در مناطق محروم، ضمن همکاری با سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور و با تشکیل دوره های آموزشی در رابطه با دریا، نسبت به آموزش و ارتقای نیروی کار دریایی در استانهای ساحلی با تشکیل ۱۶ دوره آموزشی برای حدود ۳۰۰ نفر اقدام نموده است.منبع:

1400/04/26
10:33:31
401
5.0 از 5
تگهای خبر: تولید
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱
mastercar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مستر كار محفوظ است

مستر كار

فروش خودرو و اخبار خودرو