مسترکار - دنیای خودرو
واعظی:

منافع واگذاری معادن برای دولت بعد خواهد بود

منافع واگذاری معادن برای دولت بعد خواهد بود به گزارش مستر کار رئیس دفتر رئیس جمهوری اظهار داشت: منافع استخراج معادن برای دولت بعد خواهد بود و همه این کارها در این دولت شفاف و علنی انجام می شود و هیچ پنهان کاری وجود ندارد.


محمود واعظی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار سیاسی ایرنا درباره قطعی برق صنایع سنگین چون فولاد و سیمان و تمهیدات لازم برای جلوگیری از افزایش قیمت محصولات این صنایع، اظهار داشت: این وضعیت موقت است و این کارها به سبب افزایش دما در هفته های پیش رو انجام می شود.
وی افزود: چهارشنبه گذشته تصمیم خوبی در دولت گرفته و قرار شد به برخی صنایع اجازه داده شود شب تا بامداد فعالیت داشته باشند که سیمان و فولاد هم جزو آن است.
رییس دفتر رئیس جمهوری با قدردانی از همکاری صنایع برای جلوگیری از خاموشی منازل مسکونی، تصریح کرد: این اقدام موقت است و به سرعت تمهیدات لازم را انجام می دهیم تا به آنها برق مجانی دهیم و در محصولاتشان جبران نماییم.
واعظی همینطور در پاسخ به سوالی درباره واگذاری معادن راکد اظهار داشت: بعضی از افراد معادن را بدون استفاده در دست داشتند و فقط اسم شان روی آن معادن بود؛ بنا بر این سیاستی ابلاغ گردید تا این معادن فعال یا به شخص دیگری واگذار شود.
وی اضافه کرد: واگذاری معادن حبس شده از سال قبل شروع شد و وزیر صنعت، معدن و تجارت هم با جسارت و شجاعت این کار را دنبال کرد.
واعظی اشاره کرد: این معادن که واگذار و استخراج می شود، منافع استخراج آن برای دولت بعد خواهد بود. همه این کارها در این دولت شفاف و علنی انجام می شود و هیچ پنهان کاری وجود ندارد.
منبع:

1400/04/27
11:17:05
575
5.0 از 5
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۵
mastercar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مستر كار محفوظ است

مستر كار

فروش خودرو و اخبار خودرو