مدیر تولید شركت عنوان كرد

ضرر ۱۳۵ میلیاردی قطعی برق به فولاد اکسین خوزستان

ضرر ۱۳۵ میلیاردی قطعی برق به فولاد اکسین خوزستان به گزارش مستر کار خوزستان مدیر تولید شرکت فولاد اکسین خوزستان اظهار داشت: به سبب قطع شدن برق کارخانه، 40 هزار تن از برنامه تولید عقب مانده ایم.بهرنگ اهدایی در گفت و گو با ایسنا درباب متوقف شدن خط تولید شرکت فولاد اکسین خوزستان به سبب قطعی برق، اظهارکرد: باتوجه به شرایط اضطراری به وجود آمده برای انرژی و برق در کشور و به ویژه در خوزستان، تصمیماتی گرفته شد در خصوص این که تولید کارخانه های فولادی و سیمانی متوقف شود و انرژی مورد مصرف در این صنعت ها در میان مناطق مسکونی تقسیم شود.

وی با اشاره به این که توقف تولید در کارخانه، تا حالا موجب ضرر ۱۳۵ میلیارد تومانی شده است، اضافه کرد: آخرین روز تولید در شرکت به ۱۵ تیرماه باز می گردد و این توقف تولید سبب شد که حدود ۴۰ هزار تن از برنامه تولید عقب بمانیم.

مدیر تولید شرکت فولاد اکسین خوزستان اشاره کرد: بعد از این مساله، شرکت وارد عمل شد و تعمیرات سالانه ای که هر ساله در مهرماه یا آبان ماه به مدت دو هفته انجام می شد را جایگزین زمان توقف خط تولید کرد.

اهدایی عنوان کرد: بخش هایی از این تعمیرات که بر عهده شرکت بوده، انجام شده است و در حوزه کار در دیگر بخش ها مانند نسوزکاری کوره ها که مربوط به پیمانکار است سریعا قرارداد منعقد شد.

وی درباب بازگشت به تولید شرکت، اشاره کرد: ان شاالله بمحض این که اجازه تولید به ما ابلاغ شود با تمام توان به تولید خود ادامه خواهیم داد و تناژ از دست رفته خودرا طی چند ماه جبران می نماییم.

مدیر تولید شرکت فولاد اکسین خوزستان با اعلان اینکه تنش های آبی در استان خوزستان تا حالا تاثیری بر تولیدات فولاد اکسین نداشته است، اضافه کرد: برای عملیات نورد حجم زیادی از آب نیاز نیست. آب مورداستفاده در خط تولید مرتبا درحال گردش است و تصفیه می شود.

اهدایی درباب ژنراتورها و موتورهای تامین برق اظهار داشت: عملیات نورد میزان برق زیادی را نیاز دارد. کارخانه به موتورهای برق و دیزل ژنراتور مجهز است اما این ها جهت استفاده های اضطراری در کارخانه طراحی شده اند و جوابگوی برق مصرفی موردنیاز برای تولید نیستند.

منبع:

1400/05/10
13:13:08
5.0 / 5
196
تگهای خبر: تصفیه , تور , توقف تولید , تولید
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۴
mastercar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مستر كار محفوظ است

مستر كار

فروش خودرو و اخبار خودرو