مسترکار - دنیای خودرو
كمیسیون صنایع تصویب كرد

ممنوعیت دریافت مجوز بهره برداری و اکتشاف معادن از جانب کارکنان وزارت صمت و نزدیکان آنها

ممنوعیت دریافت مجوز بهره برداری و اکتشاف معادن از جانب کارکنان وزارت صمت و نزدیکان آنها مستر کار: سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس اظهار داشت که بر طبق مصوبه این کمیسیون کارکنان وزارت صنعت، معدن و تجارت و نزدیکان درجه یک آنها نمی توانند مجوز بهره برداری و اکتشاف دریافت نمایند.


روح الله عباسپور در گفتگو با ایسنا ضمن اشاره به جلسه بعدازظهر امروز (سه شنبه) کمیسیون صنایع اظهار داشت: در این نشست بررسی طرح اصلاح موادی از قانون معادن کشور به اتمام رسید.
وی ادامه داد: برپایه مصوبه کمیسیون برای صدور استعلام در ارتباط با بهره برداری معادن، باید از دستگاه هایی مانند سازمان محیط زیست، منابع طبیعی و... استعلام گرفته شود که مطابق قانون قبلی این دستگاه ها برای عرضه پاسخ مربوطه دو ماه مهلت داشتند که برپایه اصلاح کمیسیون این مدت به یک ماه کاهش پیدا کرد.
این نماینده مجلس افزود: برپایه طرح مذکور صندوق بیمه سرمایه گذاری فعالیتهای معدنی به منظور پشتیبانی از معدن داران تشکیل می شود.
سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن خاطرنشان کرد: همینطور طبق طرح اصلاح موادی از قانون معادن کشور، کارکنان وزارت صنعت، معدن و تجارت و نزدیکان درجه یک آنها نمی توانند مجوز بهره برداری و اکتشاف دریافت نمایند.
منبع:

1400/05/20
01:06:10
397
5.0 از 5
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۴
mastercar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مستر كار محفوظ است

مستر كار

فروش خودرو و اخبار خودرو