سهم ۶۰ درصدی استان تهران از کارت های تجاری

سهم ۶۰ درصدی استان تهران از کارت های تجاری رییس اداره تجاری خارجی سازمان صنعت، معدن و تجارت (صمت) استان تهران از رشد 72 درصدی صدور کارت های تجاری در استان تهران آگاهی داد و اظهار داشت: 55 تا 60 درصد از کارت های تجاری کشور در استان تهران است.


هوشنگ رضایی ثمرین در گفتگو با ایسنا، اظهار نمود: در شش ماهه نخست سالجاری تمدید کارت های بازرگانی ۲۱ درصد و صدور اولیه آنها ۷۲ درصد نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد داشته است. در نیمه نخست سال جاری ۱۴۹۲ کارت بازرگانی صادر و ۵۵۸۵ کارت تمدید شده است.
همینطور به قول وی ۱۷۰۰۰ کارت بازرگانی در استان تهران وجود دارد که ۵۵ تا ۶۰ درصد از کارت های بازرگانی کشور را شامل می شود.
تجهیزات تولید، صدرنشین واردات
رئیس اداره بازرگانی خارجی سازمان صمت رشد صدور کارت های بازرگانی را نشان دهنده فضای مطلوب تجارت خارجی و تمایل تجار و بازرگانان به فعالیت توصیف کرد و اظهار داشت: بیشترین حجم واردات استان تهران در نیمه اول سال جاری در ارتباط با تأمین مواد اولیه واحدهای تولیدی، ماشین آلات و خطوط واحدهای صنعتی بوده است.
رضایی ثمرین ضمن اشاره به سیستمی بودن درخواست و صدور کارت بازرگانی، درباره چگونگی دریافت کارت بازرگانی، اظهار داشت: متقاضیان می توانند با ورود به سامانه جامع تجارت، درخواست خویش را ثبت و پیگیری کنند.1400/07/26
23:06:25
5.0 / 5
220
تگهای خبر: تولید , صنعت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳
mastercar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مستر كار محفوظ است

مستر كار

فروش خودرو و اخبار خودرو