مسترکار - دنیای خودرو

تغییرات قیمتی شکر از آغاز سال جاری

تغییرات قیمتی شکر از آغاز سال جاری به گزارش مستر کار دبیر اتحادیه بنکداران مواد غذایی اظهار داشت: قیمت شکر صنف و صنعت از ۶۶۵۰ تومان در فروردین ماه سال جاری به ۱۳ هزار و ۳۰۰ تومان در دیماه رسیده است.قاسمعلی حسنی در گفتگو با ایسنا، با اشاره به اینکه قیمت شکر در فروردین ماه برای صنف و صنعت ۶۶۵۰ تومان و برای مصرف کننده ۸۷۰۰ تومان بود، اظهار داشت: در شهریورماه هم قیمت شکر صنف و صنعت به ۱۱ هزارو۵۰۰ تومان و برای مصرف کننده به ۱۵ هزارتومان رسید.

وی افزود: از آغاز سال تا شهریورماه سالجاری قیمت شکر ۹۰ درصد افزایش داشت. البته از شهریور ماه تا کنون هم چندین بار قیمت شکر دستخوش تغییرات شده است.

دبیراتحادیه بنکداران مواد غذایی خاطرنشان کرد: با حذف معافیت مالیات بر ارزش افزوده شکر مجدد گران شده است؛ به صورتی که هم اکنون قیمت شکر صنف و صنعت به ۱۳هزارو۳۰۰ تومان رسیده، یعنی نسبت به فروردین ماه ۲ برابر شده است.

آخرین قیمت عمده فروشی برنج

وی در بخش دیگری از صحبت هایش به قیمت برنج هم اشاره نمود و اظهار داشت: پنج نوع برنج در بازار وجود دارد. یک نوع برنج تایلندی که توسط شرکت بازرگانی دولتی ایران توزیع می شود و قیمت آن کیلویی ۱۱ هزار تومان است. یک نوع برنج هندی هم توسط شرکت بازرگانی دولتی با قیمت هر کیلو ۱۸ هزارتومان به صورت عمده توزیع می شود. همینطور هر کیلو برنج پاکستانی هم به صورت عمده ۲۳ تا ۲۵ هزار تومان، هر کیلو برنج هندی ۲۳ تا ۲۸هزار و۲۰۰ تومان و برنج ایرانی هم ۳۷ تا ۶۷ هزار تومان قیمت دارد.

منبع:

1400/10/21
15:53:36
61
5.0 از 5
تگهای خبر: صنعت , مالیات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳
mastercar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مستر كار محفوظ است

مستر كار

فروش خودرو و اخبار خودرو