مسترکار - دنیای خودرو
معاون اقتصادی استاندار تاكید كرد

همکاری ادارات خوزستان برای حل مشکلات صنایع بهبهان

همکاری ادارات خوزستان برای حل مشکلات صنایع بهبهان مستر کار: خوزستان معاون اقتصادی استاندار خوزستان روز پنجشنبه در سفری یک روزه به شهرستان بهبهان ضمن بررسی و بازدید از صنایع و تولیدی های این شهرستان با فعالان اقتصادی بهبهان جلسه ای برگزار کرد.آقارضا فتوحی در این بازدید در جریان آخرین وضعیت مسایل پیرامون کارهای اقتصادی شهرستان بهبهان قرار گرفت و دستورات لازم جهت رفع موانع و مشکلات واحدهای تولید و صنایع این شهرستان را صادر کرد.

وی در این سفر از کارخانه خرما، کارخانه قند و برخی واحدهای مرغداری بازدید به عمل آورد و سپس در جلسه ای با فعالان اقتصادی این شهرستان مسایل آنان را بررسی کرد.

به گزارش مستر کار به نقل از استانداری خوزستان، فتوحی همین طور از نیروگاه سیکل ترکیبی بهبهان بمنظور اتخاذ تصمیمات لازم جهت اجرای فاز توسعه نیروگاه بازدید کرد.

معاون اقتصادی استاندار خوزستان با حضور در شهرک صنعتی و بازدید از برخی از صنایع تولیدی و سرکشی از بخش های مختلف این واحدها، از نزدیک در جریان امور و مسائل مربوط به این واحدها قرار گرفت و ضمن گفتگو و شنیدن درخواست های صاحبان این واحدها، دستورات لازم را در امتداد پشتیبانی از تولید، اشتغالزایی و رفع موانع تولید صادر کرد و خواهان همکاری و پیگیری تمامی ادارات استان برای حل مشکلات پیش روی صنایع و واحدهای تولیدی این شهرستان شد.

شرکت در مراسم یادبود شهدای شیمیایی شهرستان بهبهان و عرض تسلیت به خانواده بازماندگان سانحه تصادف اخیر در بهبهان بخش دیگری از سفر یک روزه معاون اقتصادی استاندار به شهرستان بهبهان بود.

منبع:

1400/10/24
12:03:32
44
5.0 از 5
تگهای خبر: تصادف , تور , تولید , صنعت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۴
mastercar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مستر كار محفوظ است

مستر كار

فروش خودرو و اخبار خودرو