مسترکار - دنیای خودرو
رییس اداره كار، تعاون و رفاه اجتماعی شهرستان:

41 شرکت تعاونی فعال در شادگان وجود دارد

41 شرکت تعاونی فعال در شادگان وجود دارد به گزارش مستر کار، خوزستان رئیس اداره کار، تعاون و رفاه اجتماعی شادگان با اشاره به وجود 41 تعاونی فعال در این شهرستان اظهار داشت: حدود 2 هزار و 528 نفر عضو این تعاونی ها هستند.یوسف شاوردی در گفت و گو با ایسنا به فعالیت تعاونی ها در شهرستان شادگان اشاره و اظهار داشت: در سطح شهرستان شادگان ۳۱۴ تعاونی وجود دارد که از این تعداد ۴۱ تعاونی فعال است.

وی شرکت های تعاونی تولیدی، توزیعی و خدماتی را از با اهمیت ترین شرکت های شادگان عنوان نمود و اضافه کرد: این شرکتها در بخش های مختلفی همچون صنفی تولیدی صنعتی، پوشاک، بسته بندی محصولات، کشاورزی، دامداری، توزیع نهاده های دامی، خدماتی، تعاونی های خدماتی مستقر در بندر تجاری، تعاونی های مصرف، مسکن، مرزنشینان، خدمات آب بران و... فعالیت دارند.

رییس اداره کار، تعاون و رفاه اجتماعی شادگان افزود: امسال برنامه ریزی لازم برای فعال کردن تعاونی های غیر فعال را در دستور کار داریم و علت غیر فعال بودن این تعاونی ها هم بررسی می شود و سپس برنامه ریزی مدونی برای احیاء آن تعاونی ها صورت می گیرد.

شاوردی اشاره کرد: تعاونی ها واحدهای کوچک، متوسط و بزرگی هستند که بصورت مستقیم و غیر مستقیم در اشتغالزایی نقش مهمی را دارند.

وی بیان کرد: توجه و تقویت تعاونی ها موجب ارتقای اقتصاد جامعه، کاهش فقر و لطمه های اجتماعی می شود چونکه تعاون بهترین ابزار برای خروج از فاصله طبقاتی است.

شاوردی اظهار داشت: هدف تعاونی ها بر خلاف سایر بنگاه های تجاری و اقتصادی دستیابی به ثروت و سود نیست بلکه تعاونی ها بدنبال بهبود شرایط زندگی هستند.

رییس اداره کار، تعاون و رفاه اجتماعی شادگان در آخر اظهار داشت: تعاونی به مفهوم زندگی جمعی، تفکرات جمعی، در کنار هم بودن و استفاده از ظرفیت ها و قابلیت ها است و تعاونی ها مهم ترین عامل راندمان هستند.

منبع:

1401/06/10
10:11:21
170
5.0 از 5
تگهای خبر: ابزار , تور , تولید , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۱
mastercar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مستر كار محفوظ است

مستر كار

فروش خودرو و اخبار خودرو