مسترکار - دنیای خودرو
آغاز تهاتر دام با نهاده های دامی از هفته آینده ؛

خبر خوش وزیر جهادکشاورزی برای دامداران

خبر خوش وزیر جهادکشاورزی برای دامداران به گزارش مستر کار، سمنان وزیر جهاد کشاورزی وعده داد: خرید دام از دامداران و تهاتر آن با نهاده های دامی طی هفته آتی شروع شود.


ساداتی نژاد در دیدار با تعدادی از کشاورزان گرمساری اظهار داشت: بحث خرید دام از دامداران، طی هفته آتی، بحث تهاتر با نهاده های دامی از استان سمنان شروع و به مرور در کل کشور گسترش خواهد یافت.
وی با اشاره به رشد و توسعه کشاورزی در استان سمنان اضافه کرد: کشاورزان گرمسار و آرادان، افرادی متخصص و دانا هستند.
وزیر جهاد کشاورزی اظهار داشت: استان سمنان در زمینه مردمی سازی یارانه ها و تنظیم بازار انصافا خیلی خوب عمل کرده است که از استاندار و سایر مسئولین، صمیمانه قدردانی می کنم.
این عضو کابینه با اشاره به بازدید از سیلوی گرمسار اشاره کرد: عملیات تکمیل پروژه سیلوی گرمسار با سرعت بیشتر صورت خواهد گرفت.
ساداتی نژاد افزود: لازم است تا در بحث اصلاح قیمت مرغ و تخم مرغ که از مطالبات تولبد کنندگان است، با مشارکت و همراهی مصرف کنندگان به نتیجه قابل انجامی دست پیدا نماییم.
وی اشاره کرد: شرکت تعاونی گاوداران گرمسار دارای زنجیره کاملی است و پس هر کمکی که لازم باشد به انجام خواهیم رساند.
همین طور اردشیر مطهری، نماینده مردم شهرستانهای گرمسار و آرادان در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: با انتصاب دکتر ساداتی نژاد به عنوان وزیر جهاد کشاورزی در عمل شاهد جراحی بزرگ در وزارت کشاورزی هستیم.
وی با اعلان اینکه تعیین تکلیف سیلوی بزرگ گرمسار از مطالبات مردم و کشاورزان شهرستان گرمسار است افزود: اختصاص اعتبار درباب ایجاد گلخانه و توسعه کشت گلخانه ای باید تسریع شود.
نماینده مردم شهرستانهای گرمسار و آرادان اضافه کرد: افزایش و اصلاح قیمت مرغ و تخم مرغ به نحوی که جبران کننده میزان هزینه کرد تولید کنندگان باشد، مورد انتظار است.




منبع:

1401/06/17
19:34:56
134
5.0 از 5
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۵
mastercar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مستر كار محفوظ است

مستر كار

فروش خودرو و اخبار خودرو