مسترکار - دنیای خودرو
با كاهش رشد در فعالیت تجاری

اقتصاد منطقه یورو به کجا می رود؟

اقتصاد منطقه یورو به کجا می رود؟ به گزارش مستر کار، رشد تجارت منطقه یورو در ماه مه ثابت اما نشانه هایی از کاهش را نشان داده است.


به گزارش مستر کار به نقل از ایسنا، نظرسنجی نشان داد که رشد تجارت یورو پایدار باقی ماند اما در این ماه اندکی بیشتر از تصور افت کرد چونکه خدمات نزول داشت و رکود در قسمت تولید عمیق تر شد.
شاخص مدیران خرید از ۵۴.۱ آوریل به ۵۳.۳ در ماه مه کاهش پیدا کرد و کمتر از برآورد رویترز و ۵۳.۵ بود. تولید ناخالص داخلی منطقه یورو در سه ماهه دوم به لطف وضعیت مناسب خدمات، رشد کرده است.
با عنایت به این که قیمتها همچنان بشدت افزایش خواهد یافت، رشد کلی تقاضا بشدت کاهش پیدا کرد. شاخص کسب و کار جدید از ۵۲.۵ به ۵۰.۴ کاهش پیدا کرد.
شاخص مدیران خرید برای صنعت خدمات از بالاترین سطح یک ساله آوریل ۵۶.۲ به ۵۵.۹ کاهش پیدا کرد و پیشبینی نظرسنجی رویترز را برای ۵۵.۶ را از دست داد.
با عنایت به کاهش رشد کسب و کار جدید، شرکتهای خدماتی تعداد کارکنان را با سرعتی قوی بالا بردند و شاخص اشتغال ۵۵ و البته کمتر از بالاترین رقم ۱۱ ماهه آوریل (۵۵.۶) بود.
طبق گزارش رویترز، تقاضا برای کالاهای تولیدی کاهش پیدا کرد و شاخص مدیران خرید کارخانه از ۴۵.۸ به ۴۴.۶ کاهش پیدا کرد که کمترین میزان از ماه مه ۲۰۲۰ و زمان شیوع همه گیری است. نظرسنجی رویترز ۴۶ را پیشبینی کرده بود.1402/03/04
12:15:45
222
5.0 از 5
تگهای خبر: تولید , خدمات , صنعت , كالا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱
mastercar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مستر كار محفوظ است

مستر كار

فروش خودرو و اخبار خودرو