مسترکار - دنیای خودرو

تعداد جواز تاسیس صنعتی صادر شده تا آخر پاییزبعلاوه جدول

تعداد جواز تاسیس صنعتی صادر شده تا آخر پاییزبعلاوه جدول مستر كار: تا آخر پاییز سال جاری به ترتیب در استان های خراسان رضوی، یزد و فارس بیشترین و در استان های خراسان شمالی، كرمان، كهگیلویه و بویراحمد و ایلام كمترین میزان جواز تاسیس صنعتی صادر گردیده است.


به گزارش مستر كار به نقل از ایسنا، تا آخر آذرماه سال جاری در مجموع ۱۳ هزار و ۹۷۴ فقره جواز تاسیس صنعتی با پیش بینی اشتغال ۳۱۵ هزار و ۸۲۹ نفر صادر گردیده است كه در قیاس با مدت مشابه سال پیش از افزایش ۱۶.۹ درصدی در تعداد و ۱۸.۵ درصدی در پیش بینی اشتغال خبر می دهد.
بنابر اطلاعاتی كه در اختیار ایسنا قرار گرفته است، بیشترین تعداد جواز صنعتی صادر شده به ترتیب به استان های خراسان رضوی (۱۳۰۳فقره)، یزد (۱۰۷۹ فقره) و فارس (۱۰۲۴ فقره) متعلق می باشد و كمترین تعداد جواز صنعتی صادر شده هم به استان های خراسان شمالی (۷۱ فقره)، جنوب كرمان (۷۲فقره) و كهیكیویه و بویراحمد و ایلام (۱۰۰فقره) اختصاص یافته است.
این در حالی است كه میزان جواز صادر شده تاسیس صنعتی در مناطق آزاد و ویژه اقتصادی معادل ۱۶۷ فقره در نه ماهه سال جاری بوده كه نسبت به ۷۲ فقره جواز تاسیس صادر شده در مدت مشابه سال قبل با تغییر ۱۳۱.۹ درصدی همراه شده است.


جوازهای تاسیس صادر شده به تفكیك استان

جوازهای تاسیس صادر شده به مناطق آزاد و ویژه اقتصادی
1396/12/06
14:42:02
5067
5.0 از 5
تگهای خبر: صنعت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵
mastercar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مستر كار محفوظ است

مستر كار

فروش خودرو و اخبار خودرو