مسترکار - دنیای خودرو

نقش حمایتی بانك شهر در ارتقای سطح كیفی خدمات رسانی در كلانشهرها

نقش حمایتی بانك شهر در ارتقای سطح كیفی خدمات رسانی در كلانشهرها مستر كار: شهردار تبریز با اشاره به تعامل مناسب بانك شهر با مدیریت شهری كلانشهرها اظهار داشت: این بانك توانسته تاثیرگذاری خویش را در اجرای پروژه های عمرانی، اجتماعی و فرهنگی در همه شهرها اثبات كند.به گزارش بازرگانی خبرگزاری مهر و به نقل از بانك شهر، ایرج شهین باهر با بیان این مطلب اضافه كرد: به اذعان كارشناسان و شهروندان، این بانك در سال های اخیر كه ركود اقتصادی بزرگی بر كلان شهرها حاكم بود، توانست نقش حمایتی خود از شهرداری ها را به خوبی ایفا كند.
وی خاطرنشان كرد: در حالیكه خیلی از بانك ها توجهی به حوزه مدیریت شهری و كمك به شهرداری های كلان شهرها نداشتند، اما بانك شهر توانسته مشكلات شهرها را شناسایی و به خوبی رفع كند.
شهین باهر با اشاره به اینكه بانك شهر توانسته تاثیرگذاری خویش را در اجرای پروژه های عمرانی، اجتماعی و فرهنگی در همه كلانشهرها اثبات كند، ادامه داد: همكاری بسیار مناسبی میان شهرداری تبریز و مجموعه بانك شهر وجود دارد كه امیدواریم در آینده هم بیش از پیش گسترش یابد.
شهردار كلان شهر تبریز همینطور اظهار داشت: خوشبختانه اولویت این بانك جذب منابع شهروندان در جهت توسعه و عمران شهرها و كلانشهرهای كشور در چارچوب قوانین و مقررات بانك مركزی است كه آثار آن را در سطح شهرها شاهد می باشیم.

1396/12/21
15:07:18
4492
5.0 از 5
تگهای خبر: خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱
mastercar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مستر كار محفوظ است

مستر كار

فروش خودرو و اخبار خودرو