مسترکار - دنیای خودرو
كشتی آرای اعلام كرد:

بازار سنتی طلا و جواهر در ركود

بازار سنتی طلا و جواهر در ركود مستر كار: عضو هیات مدیره اتحادیه طلا و جواهر خاطرنشان كرد كه بازار داخلی سكه از روال و ثبات نسبی برخوردار شده است اما بازار سنتی طلا و جواهر در ركورد به سر می برد.به گزارش مستر كار به نقل از ایسنا، در هفته گذشته پس از یك مقطع با ثبات، بازار سكه به صورت نسبی دچار نوساناتی شد و تا ۷۰ هزار تومان افزایش قیمت داشت كه برخی توقف پیش فروش سكه را دلیل این اتفاق می دانستند اما محمد كشتی آرای خلاف این نظر را دارد و معتقد می باشد بازار از ثبات از نسبی برخورداراست.

وی در گفت وگو با ایسنا، اظهار نمود: در هفته گذشته شرایط سیاسی در دنیا به گونه ای بود كه قیمت جهانی طلا با افزایش روبرو شد و تا حدود ۲۰ دلار افزایش قیمت پیدا كرد كه علت اصلی آن تحولات در خاورمیانه و ادامه جنگ تجاری آمریكا و چین است.

عضو هیات مدیره اتحادیه طلا و جواهر درباره وضعیت بازار داخلی اظهار داشت: در بازار داخلی از التهابات كاسته شده است و قیمت طلا و سكه به یك روال ثابت رسیده است. پیش فروش سكه حالت تعادلی در بازار بوجود آورده است و همین تعادل سبب شده كه یك ثبات قیمتی در بازار تولید شود.

كشتی آرای اضافه كرد: این در شرایطی است كه بازار سنتی طلا و جواهر هیچگونه درخواست و تقاضای خاصی در آن وجود ندارد و همچنان در حالت ركود قرار دارد و مردم بیشتر میل شان به سمت سرمایه گذاری و خرید سكه و طلا جهت سرمایه گذاری است و بازار طلای اصلی در حالت ركورد قرار دارد. همینطور قیمت سكه از یك میلیون و ۷۹۰ هزار تومان تا یك میلیون و ۸۶۰ هزار تومان در نوسان است.

به گفته وی توقف پیش فروش یك ماه سكه تاثیری در افزایش نسبی قیمت سكه نداشته است.
1397/01/31
21:40:56
5000
5.0 از 5
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۲
mastercar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مستر كار محفوظ است

مستر كار

فروش خودرو و اخبار خودرو