مسترکار - دنیای خودرو

آشنایی با شاسی بلندهای ایمن در جهان

آشنایی با شاسی بلندهای ایمن در جهان مستر كار: سازمان بیمه و ایمنی بزرگراه های آمریكا (IIHS) ایمن ترین شاسی بلندها و كراس اوورهای كوچك سال ۲۰۱۷ را معرفی نموده است.


به گزارش مستر كار به نقل از ایسنا، به نقل از وب سایت موتور۱، ایمنی خودروهای معرفی شده توسط سازمان بیمه و ایمنی بزرگراه های آمریك (IIHS)، براساس تست های انجام شده و سیستم های جلوگیری از تصادف و سیستم های محافظتی تعیین و برآورد شده است.
تست و آزمایش های تصادف كه توسط این سازمان صورت می گیرد شامل پنج بخش از جمله استحكامِ جلو، پهلو و سقف خودرو، عملكرد جلوگیری از تصادف روبرو و تست شبیه سازی برخورد با موانعی مانند درخت یا تیر چراغ برق است.
همچنین همه این خودروها، به سیستم ترمز اضطراری خودكار جهت جلوگیری از تصادف یا كاهش سرعت قبل از برخورد مجهز هستند كه در سرعت های ۲۰ و ۴۰ كیلومتر بر ساعت مورد آزمایش و بررسی قرار گرفتند. این سیستم، راننده را از نزدیك شدن سریع خودروها یا موانع دیگر با خبر كرده و به او هشدار می دهد و در صورتی كه راننده واكنش كافی و لازم را نداشته باشد (ترمز و توقف نكند)، سیستم بطور خودكار با تمام قدرت ترمز را فعالسازی می كند.
همه خودروهایی كه در ادامه به معرفی آنها می پردازیم در تمام این تست ها و آزمایش های مذكور بالاترین امتیاز و نمره را كسب كرده اند.
۱. هوندا CR-V
۲. هیوندای توسان
۳. كیا اسپورتیج
۴. مزدا CX ۳
۵. مزدا CX ۵
۶. میتسوبیشی ASX
۷. نیسان روگ (ایكس تریل)
۸. سوبارو فورستر
۹. تویوتا راو۴ 

1396/07/04
21:21:51
5895
5.0 از 5
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۱
mastercar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مستر كار محفوظ است

مستر كار

فروش خودرو و اخبار خودرو