مسترکار - دنیای خودرو

پیشنهاد چینی ها برای تولید دارو در چابهار

پیشنهاد چینی ها برای تولید دارو در چابهار مستر كار: مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار از پیشنهاد چینی ها برای تولید دارو در این منطقه با هدف توزیع و مصرف در كشورهای مسلمان با برند حلال اطلاع داد.


عبدالرحیم كردی در گفت وگو با ایسنا، با اشاره به درخواست چینی ها در خصوص فعالیت در منطقه آزاد چابهار به منظور تولید دارو برای مصرف در كشورهای مسلمان و منطقه با برند حلال، اظهار نمود: چینی ها پیشنهادی را در ارتباط با تولید دارو به جهت عرضه به كشورهای منطقه ای و اسلامی عرضه كرده اند كه این پیشنهاد در دست بررسی می باشد و یكی از موضوعاتی است كه می تواند زمینه همكاری های مناسبی را فراهم آورد. در عین حال باید بدانیم كه چینی ها در زمینه تولید دارو موفق هستند و بازارهای مناسبی هم دارند.
وی افزود: چینی ها درخواست كرده اند كه زمینه برای فعالیت آنها جهت تولید دارو به منظور عرضه در كشورهای مسلمان و منطقه ای با برند حلال، در منطقه آزاد چابهار فرآهم شود تا با عنایت به ملاحظاتی كه مسلمانان در مسائل مختلف همچون مصارف دارویی دارند، بتوانند داروی با برند حلال را در ایران و در منطقه آزاد چابهار تولید كنند.
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار با بیان این كه از پیشنهاد چینی ها در این رابطه استقبال كرده ایم، اظهار داشت: برپایه مذاكرات صورت گرفته آنها علاوه بر این كه می توانند با داروسازان داخلی به صورت مشترك فعالیت خویش را انجام دهند، خواهند توانست به صورت مستقیم در این رابطه سرمایه گذاری كنند و امكانات لازم جهت تولید دارو با مشخصات مذكور در اختیار آنها قرار خواهد گرفت.
به گزارش مستر كار به نقل از ایسنا، تولید زون (منطقه) تخصصی تجهیزات پزشكی و صنایع دارویی یكی از برنامه های مدنظر در منطقه آزاد چابهار بوده كه به نظر می آید با عنایت به پیشنهاد عرضه شده از جانب چینی ها جهت تولید دارو برای مصرف در كشورهای مسلمان و منطقه ای با برند حلال، بتوان این اتفاق را سرآغاز فصلی جدید در جهت تولید این زون تلقی نمود.1397/08/11
00:37:51
4594
5.0 از 5
تگهای خبر: تولید , سرمایه گذاری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۲
mastercar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مستر كار محفوظ است

مستر كار

فروش خودرو و اخبار خودرو