مسترکار - دنیای خودرو

مساعدت بانك صادرات در خراسان شمالی زمینه ساز اشتغال ۶۶۷ نفر شد

مساعدت بانك صادرات در خراسان شمالی زمینه ساز اشتغال ۶۶۷ نفر شد مستر كار: ​بانك صادرات ایران در جهت حمایت از رونق تولید و اشتغالزایی در خراسان شمالی با تخصیص بیش از ۲۸۶ میلیارد ریال تسهیلات در شش ماه اول سال ۹۶، شرایط اشتغال ۶۶۷ نفر را فراهم كرد.به گزارش بازرگانی خبرگزاری مهر و به نقل از روابط عمومی بانك صادرات ایران، این بانك در جهت عمل به اهداف اقتصاد مقاومتی، طی۶ ماه منتهی به آخر شهریور سال ۹۶ در خراسان شمالی با اعطای ۲۸۶ میلیارد ریال تسهیلات به ۷ واحد تولیدی در شهر های مختلف استان باعث اشتغال مستقیم۵۴۳ نفر و اشتغال غیر مستقیم ۱۲۴ نفر شد.
بنابراین گزارش، این بانك همینطور با اعطای ۱۹۳ فقره تسهیلات بالغ بر ۱۱۹ میلیارد ریال به اقشار ویژه، قدم مهمی در جهت تكریم خانواده های محترم شهدا، جانبازان و ایثارگران در این استان برداشته است.
علاوه بر این طی این مدت ۱۳۵۹ فقره وام قرض الحسنه ازدواج و تهیه جهیزیه در این استان بالغ بر ۱۴۱ میلیارد ریال توسط بانك صادرات ایران پرداخت شده است.
همچنین با استناد به ابلاغیه جدید سهمیه وام قرض الحسنه مشاغل خانگی مصوبه شورای پول و اعتبار در خصوص افزایش سقف این وام تا ۲۰۰ میلیون ریال، برای معرفی شدگان اداره كل تعاون، كار و رفاه اجتماعی، پرداخت ۱۰۹ فقره وام توسط بانك صادرات استان خراسان شمالی شروع شده كه برابر همین تعداد بر میزان اشتغالزایی های بانك صادرات ایران در خراسان شمالی افزوده خواهد شد.
شایان ذكر است، مانده سپرده های ریالی و ارزی بانك صادرات ایران در استان خراسان شمالی تا آخر شهریورماه سال ۹۶ بالغ بر ۶۶۸۶ میلیارد ریال بوده كه بیش از ۱۵ درصد مانده سپرده های كل نظام بانكی در این استان بشمار می رود. همینطور مانده تسهیلات بانك طی این مدت در استان از ۴۰۳۸ میلیارد ریال فراتر رفته است.

1396/09/30
14:25:07
4615
5.0 از 5
تگهای خبر: صادرات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳
mastercar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مستر كار محفوظ است

مستر كار

فروش خودرو و اخبار خودرو