مسترکار - دنیای خودرو
خوانساری:

كارآفرینان با وجود ركود، پایه صنایع بزرگ را گذاشته اند

كارآفرینان با وجود ركود، پایه صنایع بزرگ را گذاشته اند مستر كار: رئیس اتاق بازرگانی تهران خاطرنشان كرد كه امروز با وجود ركود حاكم، خیلی از كارآفرینان بخش خصوصی با سخت كوشی پایه های صنایع بزرگی را در اقتصاد گذاشته اند.به گزارش مستر كار به نقل از ایسنا، دومین هفته اهدای نشان كارآفرینی امین الضرب در تالار وحدت با حضور وزیر امور خارجه، وزیر صنعت، معدن و تجارت، وزیر جهاد كشاورزی و جمعی از اعضای اتاق بازرگانی و فعالان بخش خصوصی امروز (۱۸ دی ماه) در تالار وحدت در حال برگزاری است.

در ابتدای این مراسم مسعود خوانساری - رییس اتاق بازرگانی تهران - اظهار نمود: مراسم امین الضرب برای پاس داشت كارآفرینان كشور برگزار می گردد. یك قرن پیش در روزهایی كه كشور در تب گرانی می سوخت، گروهی از صنعتگران به همراه امین الضرب نامه ای به حاكمیت نوشتند؛ نامه ای كه در آن گفته شده بود كار را باید به اهل فن سپرد. این نامه سرشار از دلسوزی برای كشور بود.

وی اضافه كرد: در همان سال های قحطی امین الضرب تمام توانش را برای پیشرفت كشور به كار گرفت و برق و راه آهن را به ایران آورد. این اتفاقات در شرایطی رخ می داد كه در آن زمان دولت ها به جز فساد كار دیگری نمی كردند.

رئیس اتاق بازرگانی تهران اظهار داشت: امروز با وجود ركود حاكم، كارخانه های بخش خصوصی برای هزاران جوان شغل آفریده اند و امروز كارآفرینان با دسترنج خود و سخت كوشی برخاسته اند و پایه های صنایع بزرگی را گذاشتند. این كارخانه ها، كالاها و كارآفرینان افتخار ملت ایران هستند. مردم ایران، تشنه امید و زندگی شرافتمندانه هستند. جوانان الگو می خواهند و به دنبال این هستند كه به جای مهاجرت با افتخار در همین آب و خاك زندگی كنند.

ادامه دارد...


1396/10/18
14:45:05
4597
5.0 از 5
تگهای خبر: صنعت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲
mastercar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مستر كار محفوظ است

مستر كار

فروش خودرو و اخبار خودرو