مسترکار - دنیای خودرو

ایتالیایی ها خودرو های وطنی را ترجیح می دهند

ایتالیایی ها خودرو های وطنی را ترجیح می دهند مستر كار: آمارها نشان داده است كه مشتریان ایتالیایی ترجیح می دهند كه خودرو های وطنی خودروسازان ایتالیایی را خریداری و استفاده كنند.


به گزارش مستر كار به نقل از ایسنا، از آنجایی كه ایتالیا یكی از بزرگترین و مهم ترین بازارهای فروش خودرو در جهان به حساب می آید، آمار و گزارش های گوناگونی درباره سهم برندها و شركت های خودروساز در این كشور منتشر می شود تا نشان دهد كدام یك از خودروسازان سهم بیشتری از بازار ایتالیا را به خود مختص كرده است.
حالا بر مبنای نمودار و آمارهای منتشره از جانب كارشناسان و تحلیلگران فعال در موسسه تحقیقاتی استاتیستا می توان دریافت كه مشتریان ایتالیایی ترجیح می دهند كه از خودرو های ساخت شركت های وطنی خریداری و استفاده كنند.


طبق این نمودار، فیات پاندا موفق شده است با فروش ۱۴۵ هزار و ۹۱۹ دستگاه خودرو در سال ۲۰۱۷ میلادی در رتبه نخست جدول رده بندی پرفروش ترین خودرو های عرضه و فروخته شده در ایتالیا بایستد. لانسیا ایپسیلون هم توانسته است با فروش ۶۰ هزار و ۳۲۱ دستگاه در جایگاه دوم و فیات تیپو هم با فروش ۵۶ هزار و ۴۶ دستگاه در جایگاه سوم این جدول قرار گرفته است.
فیات ۵۰۰ با فروش ۵۳ هزار و ۹۶۰ دستگاه، رنو كلیو با فروش ۵۲ هزار و ۶۱۸ دستگاه، سیتروئن سی۳ با فروش ۴۸ هزار و ۶۲۵ دستگاه، فیات ۵۰۰ ال، فیات ۵۰۰ ایكس با فروش ۴۵ هزار و ۷۸۹ دستگاه، فولكس واگن با فروش ۴۱ هزار و ۸۲۰ دستگاه، فورد فیستا با فروش ۴۱ هزار و ۲۸۵ دستگاه، فولكس واگن پولو با فروش ۳۹ هزار و ۴۹۸ دستگاه، جیپ رنیگید ۳۷ هزار و ۶۳۲ دستگاه، فیات پانتو با فروش ۳۷ هزار و ۲۵۹ دستگاه، تویوتا یاریس با فروش ۳۶ هزار و ۹۲۳ دستگاه و پژو ۲۰۸ با فروش ۳۶ هزار و ۷۰۰ دستگاه به ترتیب پرفروش ترین خودرو های عرضه و فروخته شده در ایتالیا بوده است.1398/06/07
14:22:45
4637
5.0 از 5
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۲
mastercar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مستر كار محفوظ است

مستر كار

فروش خودرو و اخبار خودرو