مسترکار - دنیای خودرو

واكنش سایپا به پراید ۵ میلیونی

واكنش سایپا به پراید ۵ میلیونی مستر كار: به دنبال انتشار گزارش ایسنا با عنوان ˮسكوت سایپا در ارتباط با پراید 5 میلیونیˮ؛ گروه خودروسازی سایپا جوابیه ای در این رابطه ارسال كرد.


متن پاسخ گروه خودروسازی سایپا به گزارش ایسنا به شرح زیر است: "
در پاسخ به بعضی از خبرنگاران محترم و رسانه ها درباب چرایی سكوت سایپا درباب اظهارنظر اخیر درباره قیمت خودرو پراید باید گفت این اظهارنظر آنقدر بی پایه و بدون پشتوانه فنی و كارشناسی صورت گرفته كه باید در مقابل آن سكوت كرد، برای اینكه پاسخ برخی افراد خاموشی است.
ناآگاه ترین افراد هم می دانند كه در شرایط فعلی كه تحریم، افزایش چشم گیر قیمت نهاده های تولید (نظیر مس، آلومینیوم، بیلت فولاد، چدن و... )، افزایش ۱۵۰ درصدی نرخ ارز و... به تولیدكنندگان تحمیل شده است، قیمت پنج میلیون تومانی برای هر مدل خودرو با هر میزان امكانات و تجهیزات سخن بیهوده ای بیش نیست.
خوشبختانه رسانه ها و حتی كاربران فضای مجازی نیز، غیرمنطقی بودن این اظهارنظر را دریافته و در ایام اخیر به نقد آن پرداخته اند اما در این میان، از صدا و سیما هم انتظار می رود كه با نگاهی مسئولانه تر، تریبون رسانه ملی را در سال رونق تولید در اختیار كسانی قرار ندهد كه به بیان اظهارات ناصحیح، بی پایه و غیركارشناسی می پردازند.
در اختتام امیدواریم صنعت خودرو كشور با یاری و نقد منصفانه رسانه ها و اظهارات سازنده كارشناسان واقعی و متخصص، ایرادها و كاستی های موجود را برطرف كرده، در راه بهبود و ارتقاء پیش برود".
منبع:

1398/06/09
19:33:52
4760
5.0 از 5
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۲
mastercar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مستر كار محفوظ است

مستر كار

فروش خودرو و اخبار خودرو