مسترکار - دنیای خودرو

فرمول جدید شركت صنعت خودرو آذربایجان برای برون رفت از تحریم

فرمول جدید شركت صنعت خودرو آذربایجان برای برون رفت از تحریم مستر كار: در حالیكه به نظر می رسید خودروسازان چینی رسم رفتن را بلد نیستند تحریم های سفت و سخت دولت محافظه كار و راست افراطی آمریكا باعث شد، چینی ها هم بار سفر از صنعت خودرو ایران را بربندند.به گزارش مستر كار به نقل از مهر، حال در شرایطی كه خیلی از شركتهای عرضه كننده خودرو های چینی برنامه خروج از صنعت خودرو ایران را پی ریزی كرده اند اما شركت صنعت خودرو آذربایجان می خواهد در بازار ایران بماند.
شرایط تحریمی كشور و عدم فعالیت خودروسازان بزرگ در ایران باعث شد كه خودروسازان چینی به بازار ایران وارد شوند. موضوعی كه هر چند با انتقاد خیلی از كارشناسان همراه بود اما همین مبحث باعث شد تا بازار خودرو كشور كه از تنوع خیلی كم در محصولاتش رنج می برد بتواند خودروهایی متفاوت را در دسترس مشتریان ایرانی قرار دهد. موضوعی كه سبب شد، چینی ها بتوانند با استفاده از این موضوع، بخشی از مشتریان بازار ایران را جذب كنند.
شرایط تحریمی كشور و عدم فعالیت خودروسازان بزرگ در ایران به علت سیاستهای سختگیرانه آمریكا صدمه های جدی به صنعت خودرو كشور وارد كرد. مبحث تجربه شده ای كه با زیرپا گذاشتن برجام بار دیگر صدمه جدی را متوجه صنعت خودرو كشورمان كرده است.
حال در شرایطی كه تحریم های این دوره آمریكایی ها سخت تر از گذشته شده است و شركت های خودروساز بزرگ جهان كه فعالیت جدی در بازارهای مختلف دارند، مجبور به تبعیت از این سیاستها هستند این مورد عنوان شد كه چینی ها هم قصد خروج از بازار ایران را دارند. دلیل این مسئله هم تلاش جدی خودروسازان این كشور برای حضور در بازار آمریكا است.
در شرایطی كه زمزمه ترك خودروسازان چینی بر سر زبان ها است شنیده ها از آن حكایت می كند كه شركت صنعت خودرو آذربایجان می خواهد با همكاری شركای جدید سهم خود در بازار ایران را گسترش دهد و بزودی محصولات جدید خویش را روانه بازار كشور خواهد نمود.
در همین راستا طی تماس با مدیران شركت صنعت خودرو آذربایجان اعلام گردید این شركت بنا دارد تا برنامه های آتی خود نسبت به عرضه تولیدات جدید وگزارش عملكرد شش ماه اول سال ۹۸ خود در ارتباط با خودروی ام جی ۳۶۰، را در هفته نخست مهرماه از راه رسانه ها به اطلاع عموم برساند. این مطلب، یك خبرآگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.

1398/06/12
19:20:52
4706
5.0 از 5
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۵
mastercar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مستر كار محفوظ است

مستر كار

فروش خودرو و اخبار خودرو