مسترکار - دنیای خودرو

یك هزار واحد صنعتی به چرخه تولید كشور بازگشتند

یك هزار واحد صنعتی به چرخه تولید كشور بازگشتند به گزارش مستر كار معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و مدیر عامل سازمان صنایع كوچك و شهرك های صنعتی كشور اظهار داشت: از آغاز سالجاری تا كنون با حمایت های دولت تدبیر و امید یك هزار واحد صنعتی به چرخه تولید كشور بازگشتند.


محسن صالحی نیا شامگاه سه شنبه در نشست كارگروه رفع موانع تولید منطقه جنوب كرمان اضافه كرد: بیشتر از ۸۴۰ شهرك صنعتی در سراسر كشور فعال است كه ۴۴ هزار و ۹۰۰ واحد در این شهرك ها فعالیت می نمایند.
وی افزود: استان كرمان ۴۲ شهرك و ناحیه صنعتی دارد كه ۴.۷ درصد شهرك های صنعتی كشور را به خود مختص كرده است.
صالحی نیا خاطرنشان كرد: در شهرك ها و نواحی صنعتی استان كرمان ۳۴ هزار و ۷۰۰ طرح، زمین در اختیار گرفته اند كه این آمار بسیار خوبی برای این استان در سطح كشور است.
معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت تصریح كرد: شاخص اشتغالزایی طرح های شهرك های صنعتی استان كرمان در مقایس كشوری ۴ درصد است.
وی به سفر خود به شهرستان های منوجان، قلعه گنج، عنبرآباد و جیرفت اشاره نمود و اظهار داشت: در این شهرستان ها از شهرك ها و نواحی صنعتی بازدید و مشكلات این مناطق را بررسی كردیم.
وی با اشاره به اینكه در مسافرت به جنوب كرمان چند طرح زیرساختی و صنعتی به بهره برداری رسید، اضافه كرد: امروز شاهد افتتاح ۲ واحد صنعتی از طرح های اقتصاد مقاومتی با سرمایه گذاری ۲۰ میلیارد ریال و اشتغالزایی بیشتر از ۶۰ نفر بودیم.
صالحی نیا افزود: این طرح ها با تلاش بخش خصوصی به بهره برداری رسیدند.
وی همینطور به مصوبات نشست كارگروه رفع موانع تولید منطقه جنوب كرمان اشاره نمود و اظهار داشت: در این جلسه مقرر شد هماهنگی های لازم برای ایجاد شهرك صنعتی در فاریاب فراهم گردد.
مدیر عامل سازمان صنایع كوچك و شهرك های صنعتی كشور اضافه كرد: گازكشی به نواحی صنعتی، ارتقاء رده زیست محیطی شهرك های صنعتی، راه اندازی تسویه خانه در شهرك های صنعتی و اعطای تسهیلات ویژه به متقاضیان سرمایه گذاری در جنوب كرمان همچون مصوبات این سفر بود.
مدیرعامل سازمان صنایع كوچك و شهرك های صنعتی ایران در مسافرت یكروزه خود به جنوب استان كرمان ۲ طرح صنعتی را افتتاح نمود.
جنوب استان كرمان از هفت شهرستان با جمعیت یك میلیون نفر تشكیل شده است.


1398/11/03
20:18:58
4242
5.0 از 5
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳
mastercar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مستر كار محفوظ است

مستر كار

فروش خودرو و اخبار خودرو