مسترکار - دنیای خودرو

صدور 100 میلیارد تومان ضمانت نامه در طرح ملی پوشاك

صدور 100 میلیارد تومان ضمانت نامه در طرح ملی پوشاك مستر كار: مدیرعامل صندوق ضمانت سرمایه گذاری صنایع كوچك با اشاره به اشغال بیشتر از 90 درصد صنایع كشور توسط صنایع كوچك و متوسط از افزایش 100 میلیارد تومانی سرمایه این صندوق در ماه جاری آگاهی داد و اظهار داشت كه این مبلغ برای صدور ضمانتنامه در بخش طرح ملی پوشاك تخصیص داده شده است.


به گزارش مستر كار به نقل از ایسنا، امروز (یكشنبه)، محمدحسین مقیسه در نشستی خبری با اشاره به ناكافی بودن این مبلغ نسبت به گردش مالی در بخش صنایع كوچك و متوسط، اظهار نمود: در سال ۱۳۹۴ سرمایه صندوق سرمایه گذاری صنایع كوچك از ۳۵ به ۱۱۰ میلیارد تومان رسید. با افزایش اعتبار در بهمن ماه امسال، سرمایه صندوق هم اكنون ۲۱۰ میلیارد تومان است.
وی با اشاره به خروج این صندوق از فهرست خصوصی سازی در امسال، درباره كارمزدهای این صندوق اظهار داشت: در ضمانت نامه های اعتباری كه حكم وثیقه برای تامین مالی واحدها را دارد، كارمزد سال اول ۱.۵ درصد است و از سال دوم هر سال ۰.۲۵ درصد به آن اضافه می شود. همین طور كارمزد ضمانت نامه های پیمانكاری ۵۰ درصد كم تر از ضمانت نامه هایی است كه از نظام بانكی دریافت می شود.
ادامه دارد


1398/11/20
14:01:37
4100
5.0 از 5
تگهای خبر: سرمایه گذاری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳
mastercar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مستر كار محفوظ است

مستر كار

فروش خودرو و اخبار خودرو