مسترکار - دنیای خودرو

كاهش ۳۰درصدی هزینه های تولید در ایران خودرو

كاهش ۳۰درصدی هزینه های تولید در ایران خودرو به گزارش مستر كار مدیرعامل ایران خودرو اظهار داشت: با اجرای نهضت ساخت داخل توانستیم با كاهش ۳۰ درصدی هزینه های تولید خودرو به افزایش ظرفیت های اشتغال و بازگشت به كار نیروهای تعلیق شده در صنعت قطعه سازی كمك نماییم.


به گزارش روز سه شنبه ایران خودرو، «فرشاد مقیمی» در جریان بازدید مشاور فرماندهی معظم كل قوا در حوزه صنایع دفاعی و پشتیبانی نیروهای مسلح از طرح های توسعه ای محصولات این شركت اضافه كرد: اجرای نهضت داخلی سازی، افزایش شمارگان تولید و ارتقای سطح كیفی محصولات مهمترین اولویت كاری این خودروساز است.
وی اظهار داشت: حالا تولید روزانه ایران خودرو به بیشتر از دو هزار دستگاه رسیده و تثبیت شده است، درصد هستیم تا آخر سال این عدد را در دو هزار و ۵۰۰ دستگاه مستحكم نماییم.
مقیمی تاكیدكرد: از هرگونه افزایش قیمت بازار هیچ منفعتی نصیب خودروساز نمی گردد، در حالیكه قیمت نهاده های تولید چند برابر شده اما قیمت كارخانه محصولات هیچ تناسبی با آن ندارد.
مدیرعامل ایران خودرو، رونمایی از سه محصول جدید امسال را حاصل تفكر جهادی دانست و از تولید و رونمایی گیربكس ۶ سرعته در ایام آینده هم اطلاع داد.
تولید قطعات با فن آوری بالا با همكاری صنایع دفاع
در این بازدید، مشاور فرماندهی معظم كل قوا در حوزه صنایع دفاعی و پشتیبانی از نیروهای مسلح اظهار داشت: ایران خودرو با همكاری جوانان متخصص صنعت دفاعی كشور توانسته تهدیدهای حاصل از تحریم ها را به فرصت تبدیل و با تولید قطعات با فن آوری بالا صرفه جویی ارزی خوبی را نصیب كشورمان كند.
سردار «حسین دهقان» تصریح كرد: با تشدید تحریم های ظالمانه ضد ملت ایران و به تبع آن صنعت خودرویی كشور، شركت های غربی از همكاری با خودروسازان سرباز زدند و تأمین قطعات خاص خودرو، بخصوص قطعات حوزه الكترونیكی با مشكل مواجه گردید.
وی تصریح كرد: با عنایت به سیاست های ابلاغی، ظرفیت های دانشی و فناورانه صنعت دفاعی برای حل مشكل و رفع نیازهای ملی به كمك خودروسازان آمد و تا به امروز موفق شده است با بهره گیری از توان شبكه همكار در بخش خصوصی، كمك های شایان توجهی را ارائه نماید.منبع:

1398/11/29
14:55:52
4217
5.0 از 5
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۱
mastercar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مستر كار محفوظ است

مستر كار

فروش خودرو و اخبار خودرو